Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Azon kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Azon kívül, hogy egy csodálatos érzés?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom eldönteni, hogy valakibe szerelmes vagyok, vagy csak nagyon-nagyon kedvelem?


Mik azok az egyértelmű jelek, amiről arra következtetsz, hogy szerelmes vagy az illetőbe?


2008. dec. 19. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hmm..nehéz kérdés:)Ha nem vagy vele akkor hiányzik, sokat gondolsz rá, ha vele vagy jobban dobog a szíved, este ő az utolsó gondolatod, reggel pedig ő az első:)
2008. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az, hogy allandoan ra gondolok, torodok vele, ha barmi tortenne vele, ugyerzem, belehalnek, hianyzik, amikor nem latom, ugy erzem, nincs olyan, amit ne tennek meg erte.
2008. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs veled, azt kívánod, hogy bárcsak veled lenne, ha veled van, akkor pedig azt érzed, hogy bárcsak ne múlna el soha.

Ha úgy alszol el, ébredsz, hogy rágondolsz.

Ha nincs veled aon töprengsz, hogy mit fogsz neki legközelebb mondani, hogy biztos ne szúrd el, és tervezgeted esetlegesen, hogy mit fogtok csinálni.

Ha rá gondolsz kicsit másképpen iselkedsz, mi ugyanúgy jellemző, ha a közeledben van.

Kicsit zárkózottabbnak is tűnhetsz mások felé.

Rengeteg jele van, ami persze másnak is lehet egyértelmű jele, így ez nagyon összetett dolog, így nem lehet mgofgalmazni. Szerintem.

De röviden, tömören a fentiekben olvashatod.

Remélem tdtunk segíteni neked.

2008. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdést azért tettem fel, mert bár 7 éve párkapcsolatban élek, mégis időnként előfordul velem, hogy más ellenkező nemű is szimpatikus lesz, egyre szimpatikusabb lesz, és egyszer csak azon kapom magam, hogy folyton az illetőre gondolok, valamilyen ürüggyel mindig szóba hozom, lesem, mikor jön már az utcán, vagy alig várom, hogy újra láthassam, fantáziálok róla hogy ölelkezünk, hogy csókolózunk, ellenállhatatlan vágyat érzek egy csókra...és már nem tudom eldönteni néha, hogy ez most szerelem, fellángolás, vagy csak piszkosul megkedveltem, majdnem hogy testvéri a szeretet...

Ilyenkor egészen összezavarodom..

2008. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerelem csak egyféle van, de másolata ezerféle...A szerelem az (a fiúknál a ha furát érzel a gatyádba a lányoknál a ha valami forróságot éreznek testükben,lelkükben...
2008. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!