Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a barátom állandoan úgy csinál poénból mintha folytogatna, vagy megütne, de nem üt meg igazából?

Figyelt kérdés

Tehát ökölbe szorítja a kezét es az arcomhoz lenditi, de egy centivel elötte megáll. Vagy poénból úgy csinál mintha megfolytana, de gyengén, szóval nem fáj.

Vagy sokszor ad kis pofont, inkább vicc szinten, de engem idegesit es többször is kértem, hogy ezt ne, erre egy napig abba marad, utána újra csinálja..


2022. jún. 26. 15:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#12 Ez miért tini kérdés?
2022. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mennyire normális?

Maximum addig, míg nem vagy normális és ezt eltűrőd.

Hajszálon múlik mindig, hogy erősebben szorítson, v. közelebb lendüljön a keze?!

Primitív, agresszív.

2022. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

Euro-indiai folklor....



38F incel

2022. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De közben nevet, szóval poén szinten csinálja
2022. jún. 26. 15:38
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14. Nem normális még "poénból" sem. Főleg, hogy állandóan. Egyébként sem poénos neked. Mit nem értesz?
2022. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig kamu incelkérdésnek gondolom, de hogy érdemi választ is adjak.

Soha nem volt ilyen pasim, nem tűrném el egy percig sem. Az első ilyen, határátlépő, kellemetlen, kekeckedő, b.szogató mozdulatánál repülne, nem kérném hogy légyszi mellőzze ha velem akar lenni. Csak kirúgnám a tetvet. Ez undorító, kiábrándító, bántalmazó, prosztó proli viselkedés és nekem nincs dolgom ilyenekkel. Egyébként soha nem hallottam ilyen ocsmányságot semmilyen személyes ismerősömtől sem, valószínűleg azért mert nem ilyen körökben forgunk.

Kérdező incelke, próbálj meg máshogy gondolni a nőkre, soha senki nem fogja neked megengedni hogy foJtogasd és pofozgasd "poénkodva és mosolyogva', ne is álmodozz erről.

2022. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdező is visszajár ide.

Olyanokat szokott írni hogy lefogjàk, meg nem hagyják abba a csiklandozàst.


Ha a gyàmod megtudja hogy ilyeneket irkàlsz, net megvonás lesz meg takarodó 9kor

2022. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindegy? Neked valszeg ez úgy is tetszik mert gondolom 20 centivel magasabb nálad meg vagy 50 kilóval több. Ergó a szemedben egy igazi férfi aki majd megvéd a csúnya rablóktól. Ti úgyis szeretitek az ilyen vezér típust :D. Az meg ha majd félholtra ver igazából csak járulékos veszteségnek számít.
2022. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezt te élvezed? Mondtad már neki, hogy ez nem játék? Lényegében téged (ha játéknak is veszi/veszed, de) sakkban tart. Mit szeretnél a továbbiakban: azt, hogy bármikor adjon egy maflást, vagy normális emberi közegben élni vele?
2022. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok ekkora rakás szerencsétlenség? Ott akarom hagyni, de megőrülök a magánytól.:(
2022. jún. 26. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!