Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy akárhányszor megy a párom az anyjához, akkor nekem is mindig menni kell?

Figyelt kérdés
Olyan háromhetente szoktunk menni egyszer, de az a nap egésznapos. De nagyon nem érzem jól magam, sokan vagyunk, meg minden az ivás körül forog. Mondtam már, hogy menjen nélkülem, de akkor meg besértődik. Persze, ha az én anyum jön hozzánk, akkor mindig ugy kalkulálom, hogy ne legyen itthon, vagy egésznapos programot szervezek vele, hogy tudjon pihenni,mert jönni persze nem jön velünk.
2022. jún. 25. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy úgy tűnik, nem nagyon hasonló közegből valók vagytok, ez így kissé macerás lesz később.
2022. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kuka
2022. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megsértődik sem érdekelne akkor sem mennék mert nem vagyok kíváncsi egy ilyen közösségre. Érezze jól magát nélkülem.
2022. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell menned. Nincs paragrafus erről. Ha elmész, akkor az a te döntésed. Mért kell egy kis hiszti miatt becsicskulni neki? Nők, hol van az önbecsülésetek?
2022. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!