Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mennyire veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire veszitek észre, ha bejöttök egy nőnek? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval pl. én nőként észrevettem/észreveszem. Mondok konkrét példát. Van egy ismerősöm akivel időről-időre találkoztunk, volt hogy elég gyakran. Sose akartam tőle semmit. Mégis elég hamar belémhasított, hogy szerintem tetszem neki, a viselkedése alapján. Semmi nagyon extrát nem csinált, ahogy rám nézett olyan csillogó tekintettel, folyton kereste a szemkontaktust, közel igyekezett jönni/állni, mindig igyekezte a legjobb formáját hozni. Szóval nagyon sokáig semmi nagyon konkrétat nem tett mégis lerítt róla, hogy több van a dologban. Később be is igazolódott.


Aztán elkezdtem morfondírozni, hogy ha én ezt látom/észlelem vajon a férfiak is észreveszik azt, ha valakinek mégis 'más' a viselkedése? Máshogy néz, máshogy beszél stb.



2022. jún. 26. 18:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem kötekedésnek szánom, de az leszarom a nőket, nem nézek nőkre és társai kommentek nem túl segítőkészek:D


Nyilván azon férfiaknak szólt a kérdés akik találkoznak/érintkeznek nőkkel is és nem úgy állnak a másik nemhez mintha nem is létezne. Elfogadom a nemleges választ, csak ez a "10en x éve nem foglalkozom a társadalom felével" nem valami konstruktív.

2022. jún. 26. 20:22
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azt kell írjam mostanában tele van az oldal sikertelen fèrfiakkal, sajnos a legtöbb hozzászólásnál is ez van
2022. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12# te is sikertelen vagy nem? Hisz oldalon csak azok.
2022. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért a való életben nem annyira fogyatékos az átlag, mint itt beállítják, tapasztalat. Magyarul azért sokan észreveszik.
2022. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Természetesen észre szoktam venni.

Nem mondom, hogy minden helyzet egyértelmű, de általában lehet érezni, főleg kölcsönösség esetén.

2022. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Észrevehető, mikor egy nő a tekintetével foglalkozik veled. Egy munkahelyen jellemző, akár az hogy igyekszik megtalálni a szemed, keres a szemével. Valamilyen szinten persze partnernek kell lenni, fel kell figyelni a dolgokra mert amik hamar alakulnak ki hamar el is múlhatnak. Olykor összekeverhetőek az érdekből dolgokkal.. Utóbbi 3 hónapban igyekeztem rendbeszedni magam, ledobtam majd 20 kilót, mondhatom a nők hirtelen máshogy kezdtek el nézni rám, csak kicsi önbecsülés, miegymás. Mikor egy évig egy helyen dolgozol valakivel, és keresi a kommunikációt egy idő után, kontaktust.. kézsimi, vagy tapizás hirtelen bár ez már eléggé árulkodó. Amúgy meg azt veszel észre amit szeretnél, legtöbbször mikor észreveszed érdemes úgy tenni, mintha mi sem történt volna. :-) 30/F
2022. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!