Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként félek flörtölni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként félek flörtölni, mit csinálhatnék máshogy, hogy belazuljak?

Figyelt kérdés

Számtalan pasit buktam már el a félénkségem miatt, másoknak olyan könnyen megy az ismerkedés.

Most épp van egy férfi, jóval idősebb nálam, de nagyon tetszik. Talán éreztem halvány jeleit annak, hogy én is neki, de sajnos ha nekem tetszik valaki inkább leszek visszahúzódó, közömbös, mert úgy nehéz ellazulni hogy kezem-lábam remeg. És így el is üldözöm magamtól őket, szerintem őt is sikerült. :(

Egyébként bárkivel el tudok traccsolni, csak azzal nem, aki nagyon tetszik.

Nem vagyok egyébként csúnya sem, tehát nem ez akadályoz.

Volt valaki így? Ezt lehet küzdeni? Úgy érzem magam ezzel a problémával, mint egy kamasz. Egyébként 27 éves vagyok.



2022. jún. 27. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban azt, hogy akivel épp beszélsz, az is csak egy ember a sok közül, nincs okoz arra, hogy feszült légy, hisz nem történik itt semmi extra. :) Mintha csak egy barátnőddel beszélgetnél, ő is egy ember.
2022. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tudom tanácsolni. Ez fejben dől el. Tekints rá így: igazából nincs tétje, hiszen nincs köztetek semmi, tehát elrontani sem tudsz semmit. Ha meg bármi alakul, az csak plusz. Kis pimasz, kacér poénkodás segíthet oldani a hangulatot.
2022. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Introvertáltként az az elsődleges szempont, hogy felesleges ilyen 1-2 tanáccsal foglalkoznod. Egyszerűen nem értesz hozzá, alkalmatlan vagy. Ez van. Soha nem volt.rá igényed, így soha nem fejlődtek ki a szociális készségeid. De jó hír, hogy készségről van szó, tehát tanulható, elsajátítható bármely korban.


A lényeg az, hogy a bizonytalanságod legfőbb oka, hogy nem tudod mi után mi jön,nem tudod, hogy egyes dolgokat hogyan reagálj le, hogy a tetteiddel-szavaiddal mit váltasz ki a másikból, stb... tehát a lényeg az, hogy ezeket bizony mind meg kell tanulnod.


Elsősorban tehát testbeszéd a téma. Könyveket ajánlom, és valami barátot, akivel elmehetsz terepre gyakorlatozni. Ez ilyen... meg kell tanulni. Ez az ehyetlen előnyöd van, hogy neked nem tapasztalati úton kell tanulnod, és kikísérletezned, hogy mi a legjobb, hanem rögtön a tudomány által hasznosnak ítélt dolgokkal kezdhetsz.

Ha beszélgetésre kerül sor, akkir pesig az a legfontosabb, hogy tudj kérdezni, tudj nyitott kérdéseket feltenni.

És gyúrj rá az első benyomásodra!


Ezt a három témát vedd át amennyire csak tudod, és próbáld a gyakorlatba illeszteni: testbeszéd, első benyomás, kérdezés művészete

2022. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaa, és ennyi a lényeg... ha tudod mit csinálsz, ha tudod mire kell figyelned, ha te kontrollálod az ismerkedést, a flörtöt, a beszélgetést, akkor az megdobja rendesen az önbizalmadat, és ez exponenciálisan megnöveli azt, hogy szimpatikusnak hass
2022. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmm, köszi!

Igazából olyan pasikkal, akik csak tetszenek, megy a dolog, de aki tényleg nagyon tetszik és élképzelném vele a dolgot, ott lefagy a Windows, és nagyon gázul néz ki 27 évesen, haha.

Talán az önismeret a kulcs.

2022. jún. 27. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell rágörcsölni. F48
2022. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segitettem volna gyakorolni, de azt mondtad megy ez neked...
2022. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!