Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálhatja ezt a lakásos prosti akihez járok?

Figyelt kérdés

Szóval járok egy lakásos prostihoz. Nem olyan régóta, idén kezdtem el látogatni és eleinte csak 2 hetente egyszer mentem, aztán volt olyan hónap is amikor heti 2-3 alakommal is mentem… Most megint picit ritkábban megyek, kb. havi 2X.


Már az elején is sokat kérdezgette, hogy van e barátnőm (elsőre nem jegyezte meg, hogy nincs, így többször is megkérdezte)… Aztán pedig nagyon sokat kezdett ennek az okáról is kérdezni, hogy miért nincs barátnőm.

És értetlenkedett is ezen…


Nyílván egy prostinak az az érdeke, hogy jól érezzem magam nála, hiszen akkor járok vissza és Ő ebből él.

Így nem csoda, ha folyton dicsér és próbálja az egómat megszólítani…


Ezért általános, hogy a full átlagos péniszre is azt mondják, hogy hatalmas, hogy meg játszák az orgazmust és azt mondják hogy ez volt éltük menete, vagy hogy értetlenkednek azon hogy egy ilyen jó pasinak miért nincs csaja, stb.


Viszont esetemben annyiszor hozza fel ezt a témát, hogy az már könnyen kontraproduktív is lehetne sokaknál…


Plusz ami érdekes, hogy mondtam neki, hogy én egyszerűen nem érzem hogy a kapcsolat az nekem való lenne és erre meg bíztat, hogy próbálkozzak nőknél, mert jó esélyem lenne…


Pedig tudja, hogyha lenne barátnőm akkor nem járnék hozzá.


Bennem három magyarázat merült fel:


1. Esetleg tetszem neki, “belém szeretett”.


2. Nem szeretett belém, viszont tényleg önzetlenül érdekli a sorsom és annak ellenére is terel a boldogságom felé, hogy elveszítene mint bevételforrást.


3. Kifejezetten azt szeretné, hogy ne menjek hozzá…


A hármas magyarázat tűnik a legreálisabbnak, viszont ha nem akarná, hogy menjek, simán meg is mondhatná… Vagy akár ghostingolhatna is.


Érdemes lehet még tudni róla azt is, hogy ~7 évvel idősebb nálam és 12 éve van a szakmában kb. 18 éves kora óta.


Egy ennyire tapasztalt nőnél nagyon fura nekem ez a viselkedés…


Szerintetek mi lehet az oka?


Azért nem tudok rákérdezni nála, mert szerintem csak simán azt mondaná, hogy nem is hozza fel ezeket a témákat gyakran, pedig de…



2022. máj. 11. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%

Honnét a fuxból tudnánk?

Kérdezd meg tőle!

Ha tetszik a csaj mondd neki hogy elugrasz egy hosszú hétvégére Hévízre wellnesezni, ha van kedve veled mehet, de nem fizetsz érte egy vasat sem.

2022. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1.


Nyílván tudni nem tudhatjátok, de tippetek lehet…


Lehet van valami olyan magyarázat is, amire én nem is gondoltam.


Leírtam, hogy miért nem kérdeznék rá.

2022. máj. 11. 11:05
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

1 vok

Idi... ta

2022. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg, máshogy nem derül ki.
2022. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak próbálna egy normális kapcsolat felé terelni.

Prostihoz nagy százalékban 40 felett mennek

Nem "kis" huszonévesek

Gondolom úgy tekint rád mint a kis öccsére és nem akarja hogy ilyen fiatalon ennyi legyen a nőkhöz való közöd hogy prosihoz jársz

2022. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Akkor is csak tőle tudsz választ kapni, ha ez neked nem tetszik és nyomod ránk a pirosat. :)
2022. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy emberileg vagy neki szimpatikus, vagy a sok idősebb megkeseredett vagy esetleg durvább kuncsaft után te üdítően hatsz rá valami miatt. Látja rajtad hogy lehetne barátnőd és ezért bátorít, még ha a bevétele meg is csappanna. Attól hogy prosti valaki, még lelet benne empátia, bár sokan kiégnek ebben a szakmában.

Ha nem titok elárulod, hogy mennyibe kerül az ilyesmi?

Én már idősebb nő vagyok, gőzöm sincs az ilyen szolgáltatás áráról. :)

2022. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Valamiről beszélni kell, jobb, mint ha kukán ülne? Lehet, hogy magasról tesz rá, mi van veled, de jó benyomást akar tenni neked, a kliensének, ezzel sugalva, hogy ő mennyire jóindulatú személyiség, megbízható stb. Nem kell szerintem túlgondolni, ha meg idősebb nálad, akkor meg szinte kizárt hogy beledszeretett volna, ne haragudj, hogy ezt írom, ne vedd sértésnek.:)

N43

2022. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#5. és #7. köszi a hasznos választ!


25/óra.

Plusz ha van vmi extra, azért +5-öt szokott kérni, de általában nem kérek extrát, viszont szoktam jattolni, így 30 körüli összeget hagyok nála, ha csak egy órát maradok…


Viszont volt már olyan is, hogy a nap végén 2 órát maradtam, már nem lett volna több vendége és nem kért többet semmivel.

2022. máj. 11. 11:46
 10/21 A kérdező kommentje:

#8.


Lehet, hogy igazad van…


Nekem jobb is ha nem szeretett belém, mert én sem belé.


Csak nem tudom mivel magyarázni a viselkedését…


Amúgy elég sok mindenről lehet vele beszélgetni, filmekről, de még irodalomról is.

2022. máj. 11. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!