Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hiteles ez az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hiteles ez az ember?

Figyelt kérdés
Exférjem mindig azt mondta, hogy nem szereti a gyerekeket, a kötöttséget, nem eleme a házasság, a közös nyaralás meg felesleges pénzkidobás. Erre összejön egy két gyerekes nővel, aki februárban még férjnél volt, március végén meg már szinte együtt éltek. Most kiderült hogy mégsem szar dolog a közös nyaralás (22 év alatt 4x voltunk nyaralni, az utolsó előtti 3 napig tartott, amiből 1 nap a munkáját intéztük, az utolsó nyaralás pedig arról szólt, hogy ő lefikázott mindent, amit szerveztem, és végig aludta a 4 napot). Most mennek egy hétre ötösben, aztán a csaj már az anyjával közös nyaralást is megszervezte. Ennyire kell az új puncinál pedálozni, hogy legyen esténként valami? És mielőtt félre értitek, nem vagyok féltékeny, csak nem értem, hogy egy 45 éves ember képes ennyire megváltozni, vagy csak simán pedálozni kell az új csajnál, és idővel minden vissza fog változni?
2022. jún. 27. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Bnőm is így jart

Szerelem baba, erre eszébe jutott az apukának hogy ő még fiatal es bulizni akar, kulon mentek. Erre a kovetkezo nőjét is felcsinalta es ott hős apuka, 2 gyerek is lett.


Vagy ismerek c.any rasszistat is aki még köp.is az utcan az c.gányok után. Hát később nem c.gánycsajjal jár?? Hát de.


Olyat is ismerek aki agyonkritizálta a vékony fittnesses modell bnőjét, hogy csúnya hogy narancsbőr jelei vannak, meg fuj anyajegy, aztaaa egy pattanás. Szétmentek erre egy hájas tenyeres talpassal jár azóta.


A férfiaknak nincsenek elveik amikhez tartanák is magukat.

2022. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, saját gyerekkel semmit nem tudott kezdeni, a két idegen gyerekkel meg tökéletes apát játszik
2022. jún. 27. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Valszeg furdalja a lelkiismeret hogy a sajátját lesz rja, es probál kompenzalni, mintha ő képes lenne az apaságra. Es ezt probalja talán vetoteni a kulvilág felé is nehogy valaki "megkövezze".


Ez nem a gyerekekrol szol, hanem önmagárol csak. Azaz nem érdeklik a gyerekek valojában, azzal meg soha nem lesz jo apa/mostoha. Annak meg a gyerek teher. Azt meg nem fogja sokáig birni, es sokáig megjatszani sem fogja tudni a jo apát/mostohát.

2022. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hagyjam, hogy az új párja, meg az új gyerekek ugyanúgy megszívják, mint mi, mármint én és a saját gyereke? Vagy valahogy elmondjam az új nőnek, hogy milyen ember ez?
2022. jún. 27. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az aki benne van egy kotelékben az ugyis csőlátásu. Felesleges a nővel beszelni. Ő egyelőre örul annak hogy 2 gyerekkel talált egyaltalán vkit magának mégha selejtes is. Sanszos, hogy megalkuvó úgyis. Lehet jo neki átmenetre is, csak legyen addig is valaki.


Hármótok közül egyedül neked van csak reális eselyed boldogságra. Ahhoz meg tudnod kell elengedned a múltat es a jövőre fókuszálni. Magadat kötöd le a mult emlékeivel vagy az azon valo kattogással és elmegy melletted aztán valaki akit ez miatt meg nem fogsz észrevenni, mert nem ott van a fókuszod, mert olyanon van, akin nem kéne.


Különválás után már nem ő köt le téged, hanem te saját magadat kötöd le.

2022. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak veled nem akart nyaralni, veled nem akart gyereket és más probléma is volt a kapcsolattal, amit nem vettél észre. 22 évet elvesztegettél egy olyan párkapcsolatra, ahol nem azt kaptad, amit akartál és boldogtalan voltál. Szerintem inkább ez a kérdés, hogy miért? A szakítás után, miért áskálódsz utána, mi a célod?
2022. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem hogy sokmindent nem szeretek, amíg az exemmel voltam. Pl utazás, sport, főzés. Egyszerűen lehúzott az életről is. Sokkal előbb kellett volna elhagynom.
2022. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!