Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Horváth András videóblogerről...

Horváth András videóblogerről mi a véleményetek? Mint emberről. Nagyon sok negatív és nagyon sok pozitívat is olvastam, mennyire hitelesek az ő által promotált termékek Minőségei? Mennyire hiteles az ember?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nézem, mert érthetően beszél és elektromos autókról, ami engem is nagyon érdekel.


Mint személy nem érdekel.

2020. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igényes és szép videókat készít. Ő a bemutatott dolgokról a saját véleményét mondja el, amivel lehet egyetérteni vagy sem, de szerintem azért igyekszik jót és rosszat egyaránt elmondani. Mint emberről nincs véleményem róla, szerintem nem túl okos dolog videókból személyiségre következtetni, hisz az csak egy szerep :D.
2020. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hányan tudtok erről, de van egy videó sorozata az életéről.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLYO_UDVVrufKsi1UUeNkB..

2020. jún. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Egy tapló.
2021. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!