Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy felnőtt férfi ?

Figyelt kérdés
Egy környéken élünk de ha véletlen össze futunk a telefonját elő veszi ,hogy direkt ne kelljen köszönni vagy rám nézni,vagy látványosan elfordítja a fejét mintha rühes,leprás lennék ...Iszonyat megalázónak tartom felém ezt a viselkedést ! konkrétan a szembe szomszédom,nem bántottam 2 év alatt egyszer se köszöntünk még ...ő a férfi !!!Nem vagyok se ronda se kövér mielőtt ezzel jönnétek csak a miértet nem értem .A normális segítséget előre köszönöm ! n32 (ff36kb.)
2022. jún. 28. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert vannak bunkó szomszédok. Az én szomszedom is egy paraszt, ő sem koszon soha, de néha keresztbe tesz a postával minden ok nélkül. Vannak ilyen görény emberek 🤷🏼‍♀️
2022. jún. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Ezt én is szoktam. Minek jópofizzak, ha nem xop le?
2022. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Vagy egy paraszt de az is lehet hogy mentálisan beteg ezért kerüli az emberi kapcsolatokat.
2022. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Vannak görények, vannak szorongók, vannak, akiknek a feleségük iszonyatosan féltékeny akár ok nélkül is, és megy a balhé, hogy más nőket nézeget, teszi a szépet, ha köszön...

Nem kell ezzel foglalkozni. Miért érzed megalázónak, amikor magát minősíti a viselkedésével? Szard le, és kész.

Lehet, hogy valami olyan apróság oka van, hogy azt várta, hogy majd bemutatkozz, amikor ti odaköltöztök, vagy pont fordítva, netán rosszindulatú pletyka... Millió ok lehet...


Egyébként meg nem a 18. században vagyunk, ha neked annyira fontos a köszönés, stb., és zavar téged a jelenlegi helyzet, akkor amikor épp összefuttok, és elfordítja a fejét, menj oda hozzá, köszönj neki, mutatkozz be, hogy te vagy a szembe szomszéd, már látásból biztos ismer, csak még nem jutottatok el a köszönőviszonyhoz, de te szeretnél a szomszédaiddal jóban lenni.


Ha valami tényleg zavar téged, akkor próbálj meg tenni ellene. Vagy ha nem tudsz, akkor szard le. Képzeld, én panelban lakok, azt se tudom, hogy a szomszédomat hogy hívják. Él-e, vagy meghalt...

2022. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4-azt tudom ,hogy nincs asszony egy lánya van kb 8 éves ....csak ez a stílus ahogy viszonyul hozzám,nem bántottam senkit ,hogy így viselkedjen.rajta kívűl senki más (nem vagyok én se köszönő viszonyban mindenkivel )Csak nem értem,nem tudom hova tenni ... ennyi az egész
2022. jún. 28. 11:51
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Te már hetek óta ezen vekengsz.

Most kell neked ez a pasi vagy mi van?

Ne haragudj, de nem értem miért kéne számomra vadidegen embereknek köszöngetnem.

Ráadásul leírod, hogy te sem vagy köszönő viszonyban mindenkivel.

Egy biztos, rengeteg időd van, hogy már vagy a harmadik kérdés amit kiírsz ezzel kapcsolatban.

Vagy esetleg te valami helyi celebritás vagy és sérti az egódat, hogy le sem szarnak?

2022. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5 ki életed magad a hülyeségeiddel együtt? nem én íírkaáltam ki mellesleg ebből a megnyílvánulásodből látszik ,hogy nem vagy túl inteligens !!!!! ha nem tetszik miért nem lapoztál ? :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2022. jún. 28. 12:19
 8/18 Mathus ***** válasza:
62%
a kérdésre: én sem ismerem a szomszédaimat, sem korábban, sem itt ahol most lakunk. ez már nincsen szokásban, nem is akarom ismerni őket. többnyire kiállhatatlan nyuggerek voltak. most két csöves alkesz a szomszédunk, nem vágyom a társaságukra.
2022. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

A lényeg, hogy te intelligens vagy. A nagy intelligenciád mellé javaslom, hogy tanulmányod a helyesírás szabályait Miért nem válaszolsz a feltett kérdésre? Bejön a csávó? Meg miért kamuzol? Felismerem az írásképedet. Ugyanazokat a szavakat és szófordulatokat használod minden kérdésnél.

Szánalom tényleg, hogy nincs jobb dolgod, mint a pasit lesni és felháborodni amiatt, hogy nem foglalkozik veled

2022. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Kit érdekel? Én a szomszédom jó ha látom 1 évben 1 szer. Persze én kertvárosban lakok.
2022. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!