Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfi miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfi miért viselkedik így ? Van valami psziches baja ?

Figyelt kérdés
Egy házzal lakik mellettem egy ideje,soha de soha kb a 2 év alatt egy helló se bú vagy bá ,mellesleg úgy megy végig az utcán mintha ő sz..a volna a spanyol viaszt !!Ebből azt akarom kihozni ...itt álltalában mindenki köszön egymásnak még ha máshoz is jött pl a futár .Kb nem egyszer volt rá precedens,hogy direkt rám se néz,mintha leprás vagy rühes lennék (nem vagyok !!!))vagy tiszta ideg volt mikor meglátott (okot se adtam rá,vittem le a kutyáimat) vagy látványosan el fordul vagy pedig látványosan átnéz rajtam .minek tudható be ez a viselkedés? Soha nem tapasztaltam még a 32 évem alatt senkitől ilyent !!! A normális segítséget ellőre köszönöm !!!!
2022. jún. 20. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
nárcisztikus lehet, kérdezd meg mi a baja veled.
2022. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem ismered, miért zavar? Nem kell mindenkinek puszi pajtásnak lennie, még ha faluról is van szó. Én sem szeretem ezeket a mű beszélgetéseket hogy "nahát, itt laksz te is?" vagy "Na, jól vagytok, minden oké?"
2022. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Te bele vagy zúgtál, ő meg észre se vesz és ez zavar téged.
2022. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2 nem ,nem érted látom ... ez egy elég zavaró viselkedés velem szemben mikor semmiféle okot se adtál rá ,hogy így viselkedjenek veled !!! 2 mikor látványosan (mint írtam ruhes vagy leprás lennék) kerülnek még a tekintete is az elég megalázó !!!!
2022. jún. 20. 17:51
 5/22 A kérdező kommentje:
mert talán kénytelen vagyok látni ha egymás melett lakunk talán azért zavar ? nem tudom kikerűlni és sajnos ezt a viselkedést nem tudom elviselni
2022. jún. 20. 17:53
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg őt ez nem annyira hatja meg, így kénytelen leszel beletörődni
2022. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Megfelelési kényszered van?
2022. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7 neked értelmezési problémáid !!
2022. jún. 20. 17:56
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok.



De, értem, viszont újra megkérdezem, mit érdekel ez téged? Mindenkinek vannak szomszédjai, én is ismertem olyat aki egyszerűen mindenkit letojt és nem köszönt senkinek. Én sem köszöntem neki. Egyébként sem értem mi értelme ennek. Úgy sem mész át sörözni hozzá, vagy nem kéred meg a másikat hogy szereljen meg valamit neked, szexelni meg pláne elutasítóak az emberek...Akkor meg minek köszönjön egy idegennek az ember? Csak azért mert egy helyen laknak? Semmi köze két embernek egymáshoz. Nem kötelező semmit sem tenni a másikért és fordítva.

2022. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként meg, lehet hogy haragszik a világra és magányos farkas. És? Joga van ehhez is akár.
2022. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!