Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Imponáló a férfiak számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponáló a férfiak számára, ha egy nő képes egyedül dolgokra? (saját élmény lent, nem muszáj elolvasni)

Figyelt kérdés
23 éves nő/lány vagyok. Most végeztem az egyetemen és ez volt a legnehezebb időszak (szakdolgozat, gyakorlat, vizsgák, államvizsga), amit egyedül csináltam meg. A barátaimra persze mindvégig számíthattam, de egy szerető társ nem volt mellettem. Ebből kifolyólag úgy érzem rengeteget erősödtem mentálisan és lelkileg, plusz fizikálisan se vagyok gyenge. Cseréltem már autókereket, simán összeszerelek önállóan egy szekrényt, villanykörtét kicserélek (bár nem nagy kunszt egyik se), 25-30 kilós tárgyakat könnyen megemelek. Úgy gondolom ezek alap dolgok és nem bánom, hogy néhány dologra apám is megtanított, így ha a későbbiekben egyedül lennék számíthatok magamra. Az eddigi párkapcsolataim hamar véget értem, mert látták rajtam, hogy nem vagyok az a pátyolgatni való lány, van életem, egyéb programok, amiken részt veszek és ez nem tetszett eddig senkinek. Most van egy srác, akivel ismerkedek. Fiatalabb nálam és eddig nálam fiatalabb lánykákkal volt együtt, akiket meg kellett mindig védeni, mindig ő hívta meg őket, tisztára az ellentéteim. Nem tudom normálisan leírni, kifejteni, hogy miben voltak még mások, mint én és nem nagyzolni akarom magam azzal, hogy leírom, egyedül is képes vagyok dolgokra, de elgondolkodtam azon, mi van, ha neki se fog tetszeni, hogy nem igazán szorulok rá a másikra. Tudom, hogy ezt tőle is megkérdezhetném, hogy zavarja e a stílusom, de nem érzem, hogy még itt lenne az ideje ennek. Nyilván, ha nem fogadná el, akkor nem hozzám való, de nem szeretném megjátszani magam, hogy gyenge vagyok, miközben mégsem. Már mondták páran (igaz, inkább az idősebb női rokonok, ismerősök), hogy így egyedül maradok, mert minek nekem férfi, de teljesen magamra se akarok maradni. Sajnos nevelésben se kaptam olyat, hogy ne legyek az a tipikus lányos lány, és lehet ez magamnak tetszik, de nyilván egyedül se szeretnék már lenni. Nem tudom ezt a hosszú szöveget mivel zárhatnám, ha gondolod az "életemre" is reagálhatsz, de elég, ha csak a főkérdésre fogsz. Legyen szép napod :)
2022. jún. 29. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nem bántásból, de szerintem normális férfinek azzal nem lesz gondja, hogy életrevaló vagy, sőt, még imponáló is lesz. Attól tartok, hogy itt valami mással van gond.

A feleségem 50 kilós 25 éves fiatal nőként is minden hasonló dolgot megcsinál, legutoljára a csap lefolyóját szedte szét és rakta össze egyedül, és csak örülnünk egymásnak a hasonló történetek után igazából.

Ez a "van életem" és "egyéb programok" viszont már megütötték a fülem, illetve bocsáss meg, de önmagában ez a "ki ha én nem" stílus is.

2022. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
1: az miért is kivagyiság, hogy van a párján kívül is élete és programjai? A legtöb egészséges embernek van... hogy nem nyalja a pasija talpát 24/7 és önálló, az már egós, mert a nő legyen jámbor és szolgalelkű? :D
2022. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem totál szimpi lenne.
2022. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A villenykörte kicserélése tényleg nem nagy dolog, de a többi, amit említettél, már nem annyira átlagos egy nőtől. Nem baj, ha ért ilyenekhez és nincs elveszve. A férfi nem csak azért kell, hogy ezeket megcsinálja. Most ha azt mondom, egymás szexuális igényeit kielégítsétek, és ez is kell, akkor megköveztek?
2022. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Álomnő vagy. Ezeket együtt megcsinálhatnánk🥰
2022. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"egyedül is képes vagyok dolgokra"

Mint ahogy mindenki 100-as IQ felett.


"van életem, egyéb programok, amiken részt veszek "

Ezt már értelmezni is nehéz :D

Vagy talán amíg megismered a nagy őt, egy pincében kéne ülni egyedül? :D

2022. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább pozitív, de nem szabad túltolni...
2022. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" hamar véget értem, mert látták rajtam, hogy nem vagyok az a pátyolgatni való lány, van életem, egyéb programok, amiken részt veszek és ez nem tetszett eddig senkinek. "


Nem ez volt az oka, vagy nem így, ahogy suggalod.

2022. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Leszarom, nézz ki jól, más senkit se érdekel.
2022. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyjából alap dolgok ha nem vagy életképtelen, a legtöbb férfi meg örül ha nem kell még a WC-n is a barátnője kezét fogni. Nálad inkább ezzel a teljesen indokolatlan "special snowflake" attitűddel van baj, nem ijesztő csak taszító bármelyik nem számára, bármilyen kapcsolat szempontjából.
2022. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!