Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért lehet annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért lehet annyira fontos kitenni fb-re ha valaki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Jobb ha kinn van? Mi lehet az oka ha fontos ez a másiknak?

Semmi gondom ha valaki kiteszi, de miért kell mindenáron ragaszkodni ehhez? Attól más lesz az élet, ha kinn van hogy kapcsolatban, és dugig van minden képekkel? Ha nincs kinn, akkor is sétálok a másikkal kézen fogva, és bemutatom akinek úgy érzem. Régen mikor nem volt fb, akkor is éltek az emberek ezek nélkül. Szükségtelennek érzem, hogy bárki nézegesse az én nyaralós, kirándulós képeimet, és én is azt hogy mások kapcsolatát nézegessem. Vonatkozik ugyan ez a gyerekekre is, azt sem támogatom hogy kiteszik az emberek a gyerekeik képeit, bár nem ítélem el.

Nő létemre jó ha évente váltok profilképet, hosszú hónapok óta meg sem osztottam semmit.


Azok akik ragaszkodnak mégis ahhoz hogy kinn legyen minden, de minimum az hogy kapcsolatban van xy-nal, plusz pár képnek kinn kell lenni, az meg tudná írni az okát? 🙂


2022. jún. 29. 15:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%
Mindenki úgy használja a közösségi médiát ahogyan csak akarja. A világon senki nem mondta itt senkinek, hogy köteles lenne bármit megosztani magáról. Szóval a habzó szájjal üvöltést arról, hogy ti mit fostok le meg mennyire hülye a másik amiért megosztja azt, hogy ki a párja nyugodtan be lehet fejezni. A kérdező feltett egy kérdést amire a legtöbben normálisan elmondták a véleményüket. Az, hogy egyikünké nem egyezik a másikkal és ezért lepontozgattok az meg a ti szegénységi bizonyítványotok, mert pontosan azt nem teszitek meg a másikkal szemben amit magatok felé elvárnátok.
2022. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondta, hogy köteles lenne? De azért párhuzamba lett vonva a net és a hivatalos irat. :) Na, ennyire van tiszteletben tartva ott is annak a véleménye, aki nem teregeti ki magát.
2022. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
#21 nálunk egyikük sem akarja kitenni vagy bármi egyebet megosztani magunkról. Nem tudom, hogy milyen elvárásról beszélsz. De biztos jobban tudod. De kár is olyannak mondani, akit itt leírja, hogy nem érdekli, hogy más mit csinál, de azért mégis. Meg pontozáson lovagol. lol
2022. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
28%
Látom az értő olvasás nem épp az erős oldalad. Viszont a saját frusztrációdat remekül próbálod projektálni az én írásomra. Pont azt írtam, hogy mindenki úgy használja a közösségi médiát ahogy akarja. Ha te meg a párod nem osztotok meg semmit az a szívetek joga csak nem kell mást kutyázni azért, mert Ő nem így gondolja. Itt egyedül te voltál az aki sértődötten belém állt azért, mert felhívtam a figyelmedet arra, hogy te nézel hülyének embereket azért, mert nem azt gondolják, mint ti. De mivel látom, hogy te egy olyan típusú ember vagy aki nem bírja ki, hogy ne az övé legyen az utolsó szó ezért hagylak nyerni és bármit írsz nem fogok rá válaszolni, mert nem nagyon szeretek olyanokkal vitázni akinek itt arc nélkül nagy a szája személyesen meg megnyikkani nem merne.
2022. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hozzászólásom volt és nem kutyáztam és nem is sértődtem be. Nem értem, miért is kéne. Ja, mert magadból indulsz ki? Nyilván tudod, hogy ki milyen a való életben. Gondolom nem vállaltak fel neten sem. Vagy az bánt, hogy nem tudsz mindekiről mindent? Ezért vagy így megfeszülve? :)
2022. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24%

Mivel feltettél pár kérdést ezért válaszolok.

Nem, nem magamból indultam ki. Egy cseppet sem érdekel, hogy esetleg a szarodat is lefényképezed és felrakod vagy éppen regisztrációd sincsen és nem is használod. Nem, nem tudom ki vagy ahogyan te sem tudod, hogy én ki vagyok. Ennek ellenére feltételezgetsz rólam és személyeskedsz, mert normális vitát nem igazán tudsz folytatni hanem vagdalkozol, mert szemlátomást úgy gondolod, hogy annak van igaza aki jobban ordít.

Ugyan valóban nem ismerlek (mindkettőnk óriási szerencséjére), de esélyesnek tartom, hogy egy kicsivel több év felvállalt kapcsolatot tudok felmutatni, mint te.

Nem, az sem bánt, hogy nem tudok mindenkiről mindent, ugyanis azt gondolom, hogy a világ egy boldogabb hely lenne ha mindenki a maga dolgával törődne és itt most nem kell majd azzal replikázni, hogy miért nem teszem, mert ezt mondhatnád akkor ha nem szájkaratéznál itt velem.

Nem, még csak megfeszülve sem vagyok. Ahhoz egy kicsivel több kell, mint amit te csinálsz.

De ha szeretnéd akkor találkozhatunk és véleményt cserélhetünk személyesen is, természetesen minden agresszió és személyeskedés nélkül. Hátha esetleg írás nélkül hangsúllyal átjön amit mondtam.

2022. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem, a kérdések költőiek voltak, kicsit sem érdekel. Válaszoltam egyszer valamire, amiben általánosítva megírták a frankót. Hangoztatni, hogy mindenki azt csinál, amit akar, de mégis belekötni, ha máshogy csinálják kicsit vicces. Az meg felháborító, hogy ki lett jelentve, hogy mi nem tesszük ki a másikat kapcsolatnak, bezzeg mi elvárnánk. Honnan tudod?! Mi a sz.rt tudsz te más kapcsolatáról? Nevetséges.

És mi ordítunk meg véget nem érő litániát írunk? Én személyeskedem, amikor megint jobban tudod, hogy nekem hány év felvállalt kapcsolatom lehet? (Megnyugodhatsz, tuti ebben van több év, de még minőségben is biztos magasabban van. Mindez lényegtelen, de nesze, személyeskedés.)


Nincs miről vitatkozni, ebben ennyi volt. Neked az a véleményed (átjött elsőre is), nekem ez.

Nyilván személyesen fogok véleményt cserélni egy gyakoris komment miatt, amit 2 perc múlva elfelejtek. :) Bennem nincs agresszió, te meg majd lehiggadsz.

2022. júl. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!