Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért lehet annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért lehet annyira fontos kitenni fb-re ha valaki kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Jobb ha kinn van? Mi lehet az oka ha fontos ez a másiknak?

Semmi gondom ha valaki kiteszi, de miért kell mindenáron ragaszkodni ehhez? Attól más lesz az élet, ha kinn van hogy kapcsolatban, és dugig van minden képekkel? Ha nincs kinn, akkor is sétálok a másikkal kézen fogva, és bemutatom akinek úgy érzem. Régen mikor nem volt fb, akkor is éltek az emberek ezek nélkül. Szükségtelennek érzem, hogy bárki nézegesse az én nyaralós, kirándulós képeimet, és én is azt hogy mások kapcsolatát nézegessem. Vonatkozik ugyan ez a gyerekekre is, azt sem támogatom hogy kiteszik az emberek a gyerekeik képeit, bár nem ítélem el.

Nő létemre jó ha évente váltok profilképet, hosszú hónapok óta meg sem osztottam semmit.


Azok akik ragaszkodnak mégis ahhoz hogy kinn legyen minden, de minimum az hogy kapcsolatban van xy-nal, plusz pár képnek kinn kell lenni, az meg tudná írni az okát? 🙂


2022. jún. 29. 15:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Mert felvàllal ezzel a nyilvànossàg elött. Nekem ezért fontos. Egy ket kozos foto nem toljuk túl de legyen kint, hogy összetartozunk.



Valamint nekem mikor nem volt kiirva h kapcsoaltban vele xy

Akkor folyton írkàltak idegen pasik most meg hébe hòba 1 1.

2022. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%

Legalább tudod, hogy kapcsolatban van...


Amúgy vicces :) "kapcsolatban van xy-al" Like-ok száma: 23

'egyedülálló" 342 Like

2022. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Ja az a màsik, koràbban ismerkedes soran akinek furàn üres volt az adatlapja azokròl kiderult otthon vàrj a felesége vagy pàrhuzamosan futtat 3-4 nöt.
2022. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
81%
pl, hogy ne zaklassanak?
2022. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Én pont az a típus vagyok akinél nagyon kevesen próbálkoznak be. Hónapok óta most írt rám egy ezer éves ismerős (senki más),hogy mi van velem, írtam neki hogy elköltöztem a városból, kitanultam ezt azt, jól vagyok. Megkérdezte hogy akkor így hogy kávézunk, szépen leírtam hogy ha a párom is jöhet akkor bármikor, így hamar abba is maradt, nem firtatta. Én így intézem. Azért nem kell attól félni nálam, hogy valaki elvisz. Szolíd képeim vannak kinn, max 10. Nem vadászom a lájkokat, és nem is tartom számon hogy melyiken mennyi van. Nekem nagyon furcsa, hogy ezt az egészet mennyien nevezik felvállalásnak, mennyire az élet részéve vált a Facebook, és ettől függeni ennyire hogy az ember megcsalja-e a másikat ha nem teszi ki a kapcsolatát.
2022. jún. 29. 17:05
 16/27 anonim ***** válasza:
77%

Azért van aki sumákol ezzel. Én ugyan nem vagyok fenn facebookon, de van egy elvált férfi ismerősöm, aki semmit nem akar kirakni a magánéletéről, pedig van barátnője. Elköltözött másik városba, ott ismerkedtek meg. Az ottani szűk környezete tudja, hogy együtt vannak, de sem a régi/új kollégái, sem a régebbi barátai, ismerősei, rokonai nem tudnak a nőről. A nő meg már vagy két éve azt várja, hogy mikor veszi el a pasas. Szerintem nem fogja. De gondolom mindig meg van magyarázva a csajnak, hogy nem lehet kiteregetni a fb-ra a magánéletet (közös fénykép felvállalása), mert az illető magas beosztásban dolgozik, szakmájában ismert ember stb, stb.

Csak akkor van gond ezzel, ha a másik félnek fontos lenne az, hogy ilyen módon is felvállalják, de az illető ezt nem akarja megtenni. Ott, akkor már lehet gyanakodni, hogy van valami sumákolás a dologban (vajon miért nem vállalja fel, ha elvileg szereti?).

És igen, ennyire az élet részévé vált a közösségi média. Ma már tényleg a munkáltatók és a magánemberek is utánanéznek, hogy kiről mit lehet megtudni.

2022. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
20%

"Mert felvàllal ezzel a nyilvànossàg elött. "


Úgy érted idegenek előtt? Szerinted érdekel bárkit is?

A családod, barátaid, környzeted enélkül is tudja kivel vagy együtt.

2022. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%

Az ismeroseim, kollégáim, régi osztálytarsak stb nem idegenek.

Én meg azt nem értem minek van fent valaki facebookon, ha semmit nem oszt meg. Közösségi oldal basszus.. Ismerkedesre van kitalalva. Én jó szívvel nezegetem az ismeroseim gyereket, esküvőjét, kirandulasait és a visszajelzésekből ők is a miénket. Akinek nem tetszik, nem követ, ennyi.

De totkos FBI ügynököt jatszani, kukkolni másokat úgy, mintha te ott se lennél az gáz.


Azért fontos, mert ez olyan alap rólad, mint hogy hol dolgozol vagy hol élsz. Ezek nem titkos információk. Ezzel IS felvállal, idegenek előtt is aki rá keres vagy bejeloli pl, nem mindenkivel találkozunk személyesen vagy nagyon ritkán, ők igy tudják meg. Ha nem erdekli őket nem gond, majd kikovetnek.

2022. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%

Az ilyen ember minek van fent egyáltalán fb-on? Saját magáról nem oszt meg semmit, másról nem kíváncsi semmire. Nem kötelező használni a Facebookot.

Mi lesz a következő? Nem töltöd ki a hivatalos adatlapon, hogy élettársi kapcsolatban vagy, vagy házas, mert senkinek semmi köze hozzá?

Alapinformaciók: Ő itt Kovács Géza, pécsi lakos, 34 éves, nős, két gyerek apja, és autószerelőként dolgozik. Még a Legyen Ön is milliomosban is ezzel kezdte Vágó István. Fene se gondolta, hogy a műveltségi vetélkedők eltűnése után pár évvel ez már a magánélet kitetegetésének minősül, és nem merik megosztani az emberek. Miközben a bikinis fotóikat meg gond nélkül toljàk fel ezerrel.

2022. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Jah, nem kötelező használni, de sokan kényszerből megteszik. Mivel a sok nyomorult nem lát túl ezen, csak ott tud/hajlandó kommunikálni. Sőt, intézmények, csoportok is itt tömörülnek. Aztán cseszheted, ha csak ott hajlandóak fontos dolgokat közölni.


Ettől függetlenül marhára nem egy kategória hivatalos dolgokkal. Nem vagyok köteles kitölteni semmit vagy nyilvánosan megosztani csak azért, mert van neki rovat.

Hogy valakiről meg nem látsz adatokat, csak a képeit, nem biztosan jelenti azt, hogy azt nem osztotta meg. Lehet, hogy csak veled nem, de másnak látható. Sokan ebben sem tudnak szűrni.


Az meg, hogy régen mi volt, megint egy külön téma. Baromira más volt a világ.


Mindenkinek joga van eldönteni, mit oszt meg. Én semmit, a közeli emberek tudják, amit kell, soha nem kértek számon a netes dolgaim miatt, a többi meg azt gondol, amit akar. Hol nem fosom le?

2022. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!