Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Direkt tüntetik fel magukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt tüntetik fel magukat jó színben a férfiak a nő előtt aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Ti is észre vetéttek már ezt? Vagy jelent ez valamit, ha kb 5 perc alatt ledarálja a szerinte jó tulajdonságait?


Egyedül él, főz, mos, jól keres, sokat költ egy randin.


Ezeket tényleg kb 5 perc leforgása alatt megtudtam róla. Jól érzem, hogy ilyenkor ez szándékos?


2022. jún. 30. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Valahogy meg kell fektetni na...
2022. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ismerkedésnél mindenki hazudik, férfi is, nő is. Senki nem fogja kiteregetni a szennyesét.
2022. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi gáz az önmarketing. Mondani sok mindent lehet. Ezek úgyis idővel derülnek ki. És hitelesebb, ha én állapítom meg róla, minthogy ő fényezi magát. Nem tudom komolyan venni az ilyet.
2022. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2. Még csak nem is ismerkedünk.
2022. jún. 30. 12:28
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Mert gondolom te azzal kezdesz egy idegen ember előtt, hogy mennyire borzalmasan nézel ki közvetlenül ébredés után, meg azt is azonnal elárulod, hogy esetleg a fincsi külső ellenére egy koszfészek a lakásod ha úgy van. De ha már itt tartunk, hogy ki mit vesz észre.

Ti észrevettétek már azt, hogy vannak emberek akiknek olyan rengeteg idejük van, hogy kérdéseket írkálnak ki ide felháborodva és értetlenségüket kifejezve egy olyan ember cselekedetéről aki elvileg egy cseppet sem érdekli őket?

2022. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Szia, engem Bélának hívnak.

Van hátul 2 lyukas fogam, amik igazából nem zavarnak, viszont a fogorvostól félek, úgyhogy nem megyek el megcsináltatni. Amúgy sem szeretem az ilyen kényszeres dolgokat, hogy valamit KELL. Gyere fel hozzám nyugodtan, láthatod, hogy takarítani is akkor szoktam, amikor kedvem tartja. Nekem ne mondja már meg senki, hogy hogyan éljek. Nincs rossz munkám, szeretem, nem kell megszakadnom se, de azért nem keresek olyan jól, hogy a randikon én fizessem a nők részét is. Egyenjogúság van, vagy mi! A nők is dolgoznak, van pénzük, ki tudják fizetni a részüket. Még jobb is így, mert legalább nem kell lekötelezve éreznie magát azért a nyamvadt kávéért meg sütiért.


Na szóval randizunk?

2022. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Béla, nem szeretnél olyannal randizni, akinek ha ezt elmondod őszintén, akkor is igent mond rád?
2022. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma futottam bele egy ilyenbe az orvosi rendelőben. Mellém ült két férfi, és az egyik végigmenőzte a várakozást, néha azért rám nézett óvatosan, hogy figyelek-e. Igen, szerintem szándékos, imponálni szeretnének.
2022. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem, viszont ugyanennyire szeretném megtalálni az összes daganatos betegség gyógymódját is. Mondjuk semmiféle orvosi végzettségem, sem tudásom nincs hozzá, de esélye ugyanannyi van hogy megtalálom, mint arra, hogy ez alapján valaki randizna "Bélával".
2022. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
És boldogan tudnál élni egy hazug kapcsolatban? Ahol nem vagy teljesen magad?
2022. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!