Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el kit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsem el kit szeretek jobban? :O

Figyelt kérdés

Oké, tudom, első látásra hülye kérdésnek tűnik, és ezt magamban kéne eldöntenem, de teljesen tanácstalan vagyok.

Két emberet szeretek, jobban, mint barátot. Az egyik a barátom, a másik értelemszerűen nem. Azonban valamit kéne kezdeni ezzel a helyzettel, mert így örlődök, és a barátom is észre fogja venni egy idő után, hogy valami zavar van. Csak az a probléma, hogy képtelen vagyok dönteni. Az egyik pillanatban úgy érzem, képtelen lennék elhagyni a barátomat, a másikban meg már ott tartok, hogy meghalok a másik srác nélkül, és ő az, akivel az életemet is le tudnám élni.

Kérem, szkeptikusok kíméljenek, mert igenis lehetséges két embert szeretni egyszerre! :(

Jajj, mit tegyek most? :( Segítsetek! :(:(


2010. szept. 20. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
neked kell eldönteni hogy kit választasz mi nem tudjuk h milyn veled a két srác hogy viselkedik menyire szeret kimutataja e az érzéseit :d örulnék ha nekem is ilyn problémám lenne csak :D 21/f
2010. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Válaszd azt a srácot akit szerelemből szeretsz, csak szeretni valakit lehet, de akit szerelemből szeretsz, na az már más!Amúgy mióta vagytok barátoddal együtt?

korotok?

F/24

2010. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
dobj fel egy huszast
2010. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hehe, van más bajom is, de örülnék, ha ezzel tudnék valamit kezdeni is. :D
2010. szept. 20. 18:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 15/L, a barátom 16 éves, a másik 17. 8 hónapja vagyunk együtt, de közben volt már egy szakítás.
2010. szept. 20. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó fiatal vagy még.:)Előtted az élet.:D

Azt hittem, hogy felnőtt vagy, de ha nem szeretnél a mostani barátodtól a későbbi jövőben semmit, akkor hagyd.:P

2010. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!