Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ennyire véletlen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennyire véletlen ?

Figyelt kérdés
Egy helyen élünk,egy lépcsőházban.Soha nem köszönt még ő a férfi én nem fogok neki előre ! Már kerülöm mert már zavaróan sokat találkozunk akaratom ellenére ! Nem követem,nem figyelem.jövök megyek .ha nem a ház körül akkor a városban jött velem szembe kocsival .Mennyi esélye van ennek ? Van olyan szomszédom akit egy évben egyszer ha látok ...már baromi kellemetlenül érzem magam sokszor ....egyébként nem csúnya ...de egy nap ha nm találkozunk 2x akkor egyszer se de még nm bökött oda egy hellot ...N30
2022. júl. 1. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, miért a felnőtt párkapcsolatok témakörbe raktál ki egy idegen férfiról szóló kérdést, aminek semmi köze a te kapcsolatodhoz? Netán ő az új kiszemelt?
2022. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha viszket, inkább beszélj vele ahelyett, hogy otodjere írod ki ezt a nevetve sem kérdést ide két napon belül. Kezd nagyon unalmas lenni.
2022. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ciki de én sem szoktam az unszimpatikus szomszédaimnak köszönni. Attól, hogy egy bérházban lakunk még idegenek vagyunk.
2022. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, és te ezt szàndékosan csinàlod. Jó lenne ha leállnál. És nem követnéd. Értem hogy neked ez fontos hogy köszön, de nem kellene ezért ilyen messzire is elmenni. Pszichopata
2022. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor nem te vergődtél ezen, hogy van egy pasi aki sosem köszön neked? Gondolom lesz@r téged, valószínű még mindig nem vagy neki szimpi. Fogadd el ezt a tényt 😀
2022. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

De ő lesz az. bele van zugva es ba.ssza a csörét hogy nem hogy nem érdekli, de még csak észre sem veszi a pasi.


Kérdező ez már zaklatás kategória lassan

2022. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg, hogy tud valaki így rákattani egy olyan emberre akit nemhogy nem ismer, de még egy szia se hangzott el köztük.

Képzeljétek el, hogy valaki ennyit foglalkozik veletek ismeretlenül.


De ha ennyire betegesen érdekel miért esik nehezedre egy hangos sziát oda bokni és várakozóan nézni rá, hogy ugyan köszönjön már vissza..

2022. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!