Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen szituációban egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen szituációban egy nő hogyan reagál?

Figyelt kérdés

Egy srác és egy lány, akik jóban vannak chatelnek. A srác egyszer csak megírja, hogy ismerkedik egy lánnyal.

Erre mit reagál egy olyan nő, aki ebbe a srácba bele van esve, és mit az, aki csak barátként tekint rá? Ha bele van esve a srácba, próbál úgy tenni mint aki örül a dolognak?

Lányok ti hogyan reagálnátok írásban erre a szituációra ebben a két esetben?


2022. júl. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Mind a kettő kiveri a hisztit. Aki bele van esve, az azért, aki meg csak barát, az meg azért, mert nő.
2022. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődnék, hogy ki az, hogy áll a dolog. Sok sikert kívánnék, és onnantol távolságtartás.


Ha csak barát, akkor ugyanúgy keresnem, és nem zavarna a dolog. Nem lenne változás a viselkedesemben. Szívből örülnék ha normális csajt talál és összejönnek.

2022. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Nekem azt reagálta a csaj, hogy szívesen összeverekedne értem a másik csajjal.
2022. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens ember vagyok, nincs különbség a reakciómban, főleg nem írásban egy ilyen esetben. Ha nem mondtam el egyértelműen az illetőnek, hogy szimpatikus, úgy kell nekem. Ha elmondtam, tudomásul veszem ezzel a gesztussal, hogy nem kölcsönös. Nincs ezen mit ragozni, nem vagyok már tini.
2022. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha te vagy a srác és ez valami trükk, nagyon elcs.szted. Ha beléd van esve, nem fogja kiteríteni a kártyáit akkor, amikor kiderül, hogy fölösleges. Szerinted, ha eddig nem próbálkozott, miközben szerelmes beléd, pont akkor fog, amikor már nincs esélye? Azon lesz, hogy minél előbb elfelejtsen. Te meg nem fogod megtudni, hogy mi van, mert ha szerelmes, ha nem, ugyanúgy fog reagálni. Csak egyik esetben megjátszott, a másikban nem.🤷🏼‍♀️
2022. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!