Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bipolaris vagyok de ő ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipolaris vagyok de ő ezt nem tudja, mit tegyek hogy jora forduljanak a dolgok?

Figyelt kérdés

Beszelgettunk majdnem 2 honapig, ő az elso ferfi aki felkeltette az erdeklodesem, o minden teren hozzam valo.

De nekem bipolaris zavarom van amirol o nem tudott, es nem ertette miert vagyok egyik percben normalis a masikban meg depresszios vagy ideges.

Azt mondta addig nem talalkozik ameddig nem hagyom abba ezeket, de sajnos nem en iranyitom ezt nem tudom abba hagyni, azt meg hogy betegsegem van soha nem tudhatja meg. Regen szedtem ra gyogyszert, de mar nem. Tudom ha talalkoznank jora fordulna minden de nem akar mert ilyen vagyok. Amikor normalis vagyok el vagyunk, semmi baj.

Par napja mar nem is beszelunk megint rossz allapotban voltam es szerintem o csak ilyenkor azt hiszi hisztizek. Pedig ilyenrol szo sincs

Mit kene tennem?


2022. júl. 2. 00:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Bevenni a bogyóid! Meg egy orvos!
2022. júl. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
13%
Elengedni.. Sajnos nem tiszteli a betegséged, ami nem egy kreált dolog és nem ért meg.
2022. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
2 fuss neki még egyszer az olvasasnak, mert valamit nagyon benéztél.
2022. júl. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

Egy ilyet eltitkolni elég gáz. Több bipoláris családtagom is van, nagyon nehéz a hülyeségeiket elviselni. Szerintem ha bármit akarsz tőle, joga van tudni. De elég éretlennek tűnsz a kérdésed alapján.


Én amúgy sose jönnék össze bipoláris nővel.


Ja és azt nagyon jól meg tudjátok magyarázni, hogy erről nem tehettek, csak ettől ezt még a körülöttetek élőknek nem lesz könnyebb elviselni. Szintén gyakori, hogy minden jellemhibát is a betegségre fogtok, ezért zéró felelősségérzet amiatt, ahogy viselkedtek olykor.


Tisztelet a kivételnek. De nagyon könnyű a betegségre mindent IS ráfogni.

2022. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

#3


Jogos, átfutottam csak a kerdést. Egy helyen múlt időben írta, hogy nem tudott. Ebből következtettem. Kössz az észrevételt.


Kérdező, így viszont azt mondom, hogy ne titkold el. Ha nem érti meg akkor pedig engedd el.

2022. júl. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Muszáj, hogy szedd a gyógyszereket, ez magaddal, és a környezeteddel szemben is felelőtlenség. Hogy várhatod el mástól, hogy kezelje a helyzetet, ha te magad sem tudod? Azt pedig senki sem fogja megérteni, hogy miért viselkedsz így, ha nem beszélsz a betegségedről, nem mondom, hogy bárkinek, de akivel komolyodik a kapcsolat kénytelen leszel elmondani, hogy beteg vagy, ezt simán meg lehet érteni, azt, hogy hisztis @icsa vagy, azt nem.
2022. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
19%

“Ja és azt nagyon jól meg tudjátok magyarázni, hogy erről nem tehettek, csak ettől ezt még a körülöttetek élőknek nem lesz könnyebb elviselni. Szintén gyakori, hogy minden jellemhibát is a betegségre fogtok, ezért zéró felelősségérzet amiatt, ahogy viselkedtek olykor.“


Talán okosabb egy diagnózist felhozni érvként egy illogikus cselekedetre, mint az a sok kétfilléres élethazugság, amivel a sok marha operál átgázolva a másik emberen és kognitív disszonanciában a saját lelkét nyugtatgatva.

2022. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%

Attól senki nem lesz egészségesebb ember, csak mert nem vizsgáltatja ki magát közvetve/közvetetten, míg a másikra rányomják, hogy nem egészséges.


Ha a pszichológia és a pszichiátria nem inflálódott volna el annyira a köztudatban, a teljes lakosság vagy 30%-át lehetne depresszióval diagnosztizálni életében egyszer. A többszörös személyiségzavarban szenvedőkről, vagy a korszellem kiváltságosairól, a szociopatákról nem is beszélve…

2022. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne titkold el.
2022. júl. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Engem lehoz az eletrol, ha a masik depresszios. Ha van ra orvosi magyarazat, ha nincs. Annyi elvarasasom csak lehet egy kapcsolatban, hogy ne kelljen a masiktol egy eleten at elturni a kilengeseit.
2022. júl. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!