Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnál arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnál arra, hogy jobbra forduljanak a dolgok a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
3 éve élünk együtt a párommal. Én vagyok a nő. Egyszerűen semmire nem jutottunk sem anyagilag, sem érzelmileg. Ő a férfi, de nem mszekol, nem töri a fejét munkaleetőségeken, jogosítvány megszerzésén....semmi cél, csak hogy majd lesz ez is meg azis, de semmi. Érzelmileg se: magától nem mozdul ki, nem hív el sehova. Ha én hívom se jön, vagy csak évente 1X. Meddig várjak? Vagy én vagyok túl "szigorú"? Már én magam sem tudom. 30 éves és 10 órát dolgozik 2nap, utána 2 nap szabad.

2017. aug. 3. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

O flegmatikus embertipus. O nyugodt,konfliktuskerulo. O tokeletes tars. Vedd eszre.

N

2017. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd részletesen? Mit jelent a flegmatikus? Van még remény akkor?
2017. aug. 3. 22:39
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

"Ő a férfi, de nem mszekol, nem töri a fejét munkaleetőségeken, jogosítvány megszerzésén..."

"10 órát dolgozik 2nap, utána 2 nap szabad"


Most akkor nem értem, szerencsétlen hát hova maszekoljon még? Hová keressen munkát? Te pl. mit dolgozol?

Szefintem túl sokat vársz el tőle... Nőként írom.

2017. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos sétálni sem jön. :(
2017. aug. 3. 22:44
 5/17 A kérdező kommentje:
Én tanár vagyok és ahol tudom megfogom a plusz pénzt. Pl. nyári munkák, fordítások, korrepetálás stb. Azért, hogy haladjunk, lakás, gyerek stb... és nem azt mondom, hogy soha ne aludjon, de neki elég ennyi, félrerakott pénze nincs, ruhája van ennyi.Oké. Legyen elég. De, amikor itthon van, akkor meg csak pihen, fekszik az ágyban. Lehet nehéz megérteni, de a lényeg, hogy nem egy motivált, ambiciózus férfi.
2017. aug. 3. 22:48
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja és betegsége nincs, vérképe jó. Nem értem. Mindent un, semmihez nincs kedve.
2017. aug. 3. 22:49
 7/17 anonim ***** válasza:

Elég szar emberismerő vagy, hogy 3 év alatt fejtetted csak meg, hogy ő ilyen! 😃


Nem tudom, hogy valóban flegmatikus-e de az tuti, hogy erősen introvertált. Tegát a személyisége ilyen. Ha neked ez nem megfelelő, akkor változtatni kell!

Őt nem tudod megváltoztatni, hiszen ő ilyen. Barátokkal kell kimozdulnod, iamerkedned kell!

Vagy ha szexszel van gond, akkor a kapcsolatot megváltoztathatod, de ha nem akar nyitott kapcsolatot, vagy semmit, amire te vágysz, akkor vége.


Én a helyedben... szerintem össze se jöttem volna ilyen bezárkózó emberrel 😃 de ha már így alakult, akkor előbb keresnék valakit, vagy már most elkezdeném a szingli életet, szakítani meg ráér...

De ez én vagyok, te ne legyél ilyen.gerinczelen! 😃

2017. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

7

Szerintem te nem vagy tisztában az introvertált jelentésével.

2017. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megcsalni, megváltoztatni nem akarom. Viszont így se pénz, se kimozdulás, se jövő. Így nehéz a boldogség, annak ellenére, hogy szeretem őt.
2017. aug. 3. 23:05
 10/17 anonim ***** válasza:
4%

Jajj neee :( tényleg tanár vagy? Hol és mikor végeztél?


Alapvető lenne tudnod a személyiségtípusokat, és hogy kit hogyan kezelj! Nem csoda, hogy itt tart az oktatás, ha a tanárok ennyire tudatlanok :(


És nyilván a párkapcsolatodban is jó lett volna, ha tudnád, ő milyen típus, és te milyen vagy.


Hát ez kicsit elkeserítő most. :(

2017. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!