Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkora baj hogy egy nyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkora baj hogy egy nyári vékony fehér ingben öltöztem fel?

Figyelt kérdés

A mai szituáció: egy nyári vékony fehér inget vettem fel szoknyával mivel nagyon süt a nap. Sajnos az utóbbi években az erős napsugárzás miatt megszaporodtak rajtam az anyajegyek és pigmentfoltok (világos a bőröm) és így próbálok védekezni. Egy egyszerű nyári inget választottam ma, de máskor is vettem fel ingruhát hosszabb ujjakkal. Ez is problémás volt neki.

Elkezdett velem veszekedni, nyáron miért vagyok ilyen vastagon felöltözve és a problémám csak kreált az anyajegyekkel.

Mellékesen írom ez az ember jelentkezett az orvosira hogy másoddiplomát szerezzen ott.

Több éves kapcsolat én vagyok a nő



2022. júl. 3. 14:46
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%

Mi a fenéért vagy egy gyökér mellett egy mérgező kapcsolatban?

Nem, ne mondd azt, hogy "mert annyira szeret"... mert akkor nem marakodna ilyen kis hülyeségeken. Meg azt se mondd, hogy "mert nem találnál még egy ilyen embert". Mondjuk még egy ilyet ne is keress! Nem olyan nehéz olyan pasast találni, aki legalább annyira tisztel, hogy nem kezd el veszekedni az öltözködésed miatt.

2022. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Ebből is látszik, hogy a diploma megszerzése nem garancia, hogy intelligens az ember.
2022. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
27%
És az ilyen baroknak meg van barátnőjük.
2022. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

Igen, neki ekkora baj.

A diploma megszerzése nem egyenlő azzal, hogy valaki gondolkodni, viselkedni is tud.

Miért nem teszed helyre? Ide hiába írsz, attól ő még hülye marad.

2022. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Wow. :D Nem csoda, hogy ilyen pasival még nem sodort össze a sors, megkímélt mindkettőnket. Kérdezd meg egyszer tőle, mikor épp megkérdezi, hogy miért ezt veszed fel, hogy "F.sz közöd van hozzá?". Az ilyen kontrolláló majom úgy kifordul magából egy ilyentől, hogy utána nem fog vérezni a szíved, mikor kirakod. :D
2022. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
97%
Napi mièrt vagy vele típusú kérdés
2022. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen kibasznám.. :D
2022. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol az , hogy tanult , nem segit vagy valtoztat egy jellemhiban! Az van neki , valjuk be! Nem vagy 5 eves es o nem az apukad / anyukad , hogy feloltoztessen!
2022. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
ilyet bocsi #7
2022. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha nem írod a végére, hogy te vagy a nő, akkor annyit írtam volna, hogy az ing még oké, de a szoknya? :D
2022. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!