Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a jobbik új elnöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a jobbik új elnöke egy GigaChad? Egy Hungarian Patrick Bateman?

Figyelt kérdés

Mert sok a közös vonás. Intelligencia, külföldi top egyetem, pénzügyi karrier.

Luxi ruhák:

https://www.youtube.com/watch?v=iQPjCuyEnfc

Jól látom, hogy ő egy GigaChad? Hogy vezetné az országot? Magyarországból Dubai 2.0 lenne?



2022. júl. 3. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Gigachad... mi történik a világgal?
2022. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úristen a világ megérett a pusztulásra, mert létezik egy mém, micsoda borzalmak vannak.
2022. júl. 3. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
A szemüveges negyvenes pasi? Nem, nem gondolnám. Olyan semmilyen így bele, bele pörgetve. Se a mimikája, se a hangja, se a mondanivalója nem nyűgözött le. 12 egy tucat 40es,annyi,hogy fizikailag jobban tartja magát, de az se igazán kiemelkedő.
2022. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Bleh, a hátam közepére se kéne.
2022. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Érett férfi festett hajjal a halálom, minek?

Egy fiatal srác festegesse, próbálkozzon, ha kíváncsi, de egy elvileg bölcs, korosabb férfi miért, könyörgöm.

2022. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Wooww.... na most jöttem rá, hogy öregszem, mert egyik kifejezést sem értem...
2022. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
81%
Hijbammeg! Hiszen akkor én überbrutálb*szógigachad vagyok! :D Ha ez gigachad... Akkor én egy kisebb chad-istenség vagyok... 😆😆😆😆
2022. júl. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nektek Orbán Viktor tetszik?
2022. júl. 4. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem

Egy dagadt, öreg cigány. Fiatalon volt olyan korszaka, mikor nem nézett ki rosszul.

2022. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen töltötte az idejét.
2022. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!