Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor alszotok ott párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor alszotok ott párod szüleinél?

Figyelt kérdés
Én 40, párom 28 éves. 1 5 éve hozzám költözött. Havonta igényli ő is és anyja is,hogy aludjunk ott 1-2 napot. Én nagyon nem erre vagyok berendezkedve. Nagyon fura kapcsolat van közöttük. Nem szeretek máshol aludni, csak a saját ágyamban.

2022. júl. 4. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert kene ott aludni?

Jezusom.

40 evesen arra vagysz hogy mint tinikent egyutt kell aludni az anyossal?

2022. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint említettem, mind a ketten igénylik. Hiszti is szokott lenni mind a két féltől,hogy milyen keveset vagyunk ott.
2022. júl. 4. 23:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első bartátnőmnél aludtam ott, de akkor még persze én is a szüleimmel éltem, de mióta van saját otthonom, és kocsin, azóta még a saját őseimnél se maradok estére.
2022. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Van saját ágyunk, ott szeretek aludni. Hiába,hogy nagyon jóban vagyunk, nekem az egy idegen hely.
2022. júl. 4. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit elbeszélgetnék vele, hogy ideje lenne felnőni, és nem az anyja csecsén lógni még 28 évesen is. Ha van jogsid, és kocsival vagytok, akkor én simán hazajönnék, de előtte ott kiosztanám mindkettőt, hogy neked semmi kedved ottaludni, nem vagytok gyerekek, hogy ez valami elvárás, és mindig x napot otthon kell aludni, vagy jön veled haza, vagy majd busszal.
2022. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit tud az a csaj, hogy így becsicskultál mellette?
2022. júl. 5. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak???
2022. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat menjen es aludjon ott egyedül. Miert kell neked is?
2022. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!