Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon szép nők nem tűrik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon szép nők nem tűrik sokáig az átlagos férfiak közelségét?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akárcsak társaságban vannak, még csak nem is nyomul rájuk, csak történetesen ő is ott van. Vagy hétköznapi emberi érintkezés, munkahely például.
2022. júl. 5. 15:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Leszarnak. Tudom, ezt nem akarod elfogadni, mert ha utál, legalább tudja, hogy élsz, de nem érdekled.
2022. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan úgy van, ahogy az #1 mondja. Nem érdekli őket, hogy egyáltalán létezel, kérdező.
2022. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja, tehát még csak észre sem vesznek, nemhogy lenéznek, mint pasit?
2022. júl. 5. 15:21
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
#3: kb. egy krumplibogár szintjén vagy számukra.
2022. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát... igazság szerint a saját szememben is az vagyok, úgyhogy nem újdonság:D
2022. júl. 5. 15:26
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Általában nem egy kaliber a férfi és a nő. Általában a nő sokkal szebb mint a férfi. Azért mert a nők többet adnak magukra, nekik fontosabb a külső.

Ilyen baromságot miből sikerült leszűrnöd?

2022. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy egy ilyen nő segített egy dologban. Megköszöntem neki szépen, és kiemeltem, hogy nem is tudja, milyen jól jött ez. Mosolygas, kedves tőlem, majd következő találkozás alkalmával kb. a koszonesem nem akarta fogadni. Rusnya egy jószág vagyok, de ezek szerint annyira, hogy már egy kedves köszönetet sem mondhatok undor kiváltása nélkül? :D
2022. júl. 5. 15:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Leszarják. Jelentéktelen vagy annyira, hogy ne tegyenek az elkerülésedbe se energiát addig, amíg nem pofátlankodsz
2022. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem pofatlankodtam, nem írogattam, mégis a fentit kaptam.
2022. júl. 5. 15:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak férfi kollégáim vannak, és mind átlagos vagy kicsit átlag alatti. Mindegyiküket bírom. Alapvetően itthonról dolgozunk, de én szoktam szorgalmazni, hogy néha menjünk be, mert jó látni őket és picit együtt dolgozni bentről. Mindig mosolygok rájuk, beszélgetek velük.


Bármeddig "tűröm" jó fej férfiak közelségét, ha nem nyomulnak, akárhogy néznek ki. De persze páromnak nem fogadnám el őket ettől.

2022. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!