Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már soha nem leszek túl rajta? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy én vagyok a nő, a másik fél a férfi, és hosszú ideig csak barátok voltunk, majd úgy alakult, hogy elég ittas állapotunkban egy jó este folyamán megcsókolt engem. Onnantól pedig úgy kezeltük egymást, mint akik együtt vannak. Csodálatos volt az az időszak, soha senkivel nem éreztem azt amit vele, és szerintem soha nem is fogom. Ha van tökéletes férfi, akkor ő az. Viszont sajnos amilyen hirtelen kerültünk össze olyan hirtelen is váltunk szét, és azóta kibékülni sem tudok vele. Próbáltam egyszer, felhívtam, mondtam neki beszéljük meg, de azt mondta, hogy nem. Menthetetlen az egész. Én mindennap gondolok rá, pedig már több, mint egy éve nem beszélünk.

Közösségi oldalakon is mindenhol letiltott. Egy abszurd hülyeségen vesztünk össze, amit ő túl komolyan vett, és azóta nem áll velem szóba. Azóta nem is volt senkim semmire. Hiába keresgélek még hasonló sincs, mint ő. Nem kinézetre, hanem belsőre. Majdnem 10 évig voltunk barátok, és mindig meghallgatott, nem egyszer kihúzott a mélyből, órákat telefonàltunk(sokszor egész éjszaka is), vicces, kedves, őszinte, minden megvan benne ami más férfiban nincs, és megis hirtelen vége lett...

Sokszor csak fetrengek és csak ő jár az eszembe, hogy mit rontottam el, mit kellett volna másképp...

Mit tegyek, hogy elfelejtsem? Lehet már soha nem fogom elfelejteni? Örökre így maradok?

Van még valaki hasonlóan?


2022. júl. 7. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Túl leszel rajta! Nem kellett volna csókolózni. Nem a férfi hiányzik, hanem a barát.
2022. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem a barát hiányzik, hanem Ő. Mikor együtt voltunk kettesben olyat éreztem mellette amit más férfi mellett soha. Senki nem tudott úgy megölelni, megcsókolni, mint ő, pedig nem ő volt az első az életemben. Mindenben magasan viszi a pálmát. Mikor együtt voltunk csak azt tudtam kérdezni magamtól, hogy "Úristen, hogy lehetek ilyen szerencsés?". Most meg ennek az ellentét kérdezem magamtól folyamatosan mióta vége lett. Mióta ő kidobott az egész életem is tönkrement. Mellette sikeres voltam, húzott előre, nem hagytam volna el magamat mellette, de mióta ő nincs itt egy senki vagyok, nulla, félember. Nincs még egy ember aki meghallgatna, aki fel tudna vidítani. Szürke az életem. Vele színesebb volt a világ, és izgalommal gondoltam a holnapra, most viszont... Szörnyű az egész.

Pedig előtte volt élettársam is, de mikor hozzá közelebb kerültem akkor jöttem rá, hogy igazából még a volt élettársam felé sem éreztem semmit, pedig akkoriban azt hittem, hogy vannak felé érzéseim.

2022. júl. 7. 20:41
 3/24 A kérdező kommentje:
Ha tehetném visszaforgatnàm az időt és örökre megrekednék abban az időszakban mikor vele együtt voltam.
2022. júl. 7. 20:43
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
4 évig éreztem így...5éves kapcsolat után szakítottam de utólag szörnyen bánom. Rájöttem hogy amit akkor problémának hittem az megoldható lett volna és utána bárkivel ismerkedtem annál csak nagyobb gondok adódtak.. idővel túlléptem. Elhalványultak az emlékek és megtanultam elfogadni hogy az egy veszteség volt de az élet nem áll meg. Neki is lett egy párja,nekem is. Neki is csak rosszabb lett sajnos. Ismerem a csajt és sajnos sokat leadott. Konkrétan egy influenszerrel van együtt. Én meg egy álomvilágban élő pasival. Próbáltam felkeresni többször is de nem akarja újrakezdeni. Most már én se. Az utolsó elutasítását elfogadtam és azóta elmúlt.
2022. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A csók előtt gondolom nem is gondoltal arra, hogy akarsz tőle valamit.

Ha ennyire tökéletes ez a pasi, most veled lenne és nem besertodott volna mint valami kamasz kislány.

Inkább az a probléma, hogy a mi lett volna ha forgatokonyvon gondolkozol azért, hogy ne kelljen másokkal ismerkedned.

Ne nezegesd sehol, menj ismerkedni és idővel túl leszel rajta.

2022. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem, próbálkoztam de nem megy. Mindenkit hozzá hasonlítgatok, és soha nem is lesz közöttünk semmi ezért is. Na, meg a pasik nagy része is csak "szex?" és itt kimerült a téma, hát nekem ez meg rögtön egyből nem kell, köszönöm. Mostanság pedig csak ilyenek találnak meg.
2022. júl. 7. 21:39
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a "kutyaharapást szőrével" nem megoldás. Én is megpróbáltam, még rosszabb lett. Időt kell adni magunknak, mert csak az idő segít, hogy túllépjünk rajta. Próbáld meg minél jobban lefoglalni magad, tanulj valamit, foglalkozz a hobbiddal, bármit, ami eltereli a figyelmedet. Én annak idején nagyon rosszul csináltam, teljesen elmerültem az önsajnálatba, minden gondolatomat ez foglalta le. Aztán csak kigyógyultam belőle, de sokkal hamarabb ment volna, ha okosabb vagyok.

N

2022. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sokat foglalkozok a hobbimmal, sokat dolgozok, és sokat utazok. Nem segít egyik sem.
2022. júl. 7. 22:07
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi mást mondhatnék. Persze, most könnyen beszélek, de annak idején teljesen szét voltam esve. Visszagondolva a környezetemnek is rohadt fárasztó lehettem. Nemcsak lelkileg, fizikailag is leamortizálódtam, lefogytam, önmagam árnyéka voltam. Senki nem ér annyit, hogy így szenvedjünk miatta. Csak azt kívánom, hogy egy napon te is arra ébredj majd, hogy már nem érdekel.
2022. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Rá kene jönni, akar pszichológus segítségével, hogy miért látsz ennyire tökéletesnek egy elérhetetlen embert.
2022. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!