Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a filmekben van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a filmekben van ilyen vagy tapasztalható a valóságban is, amikor különös módon 2 ember szavak nélkül megértik egymást és érzékelik, hogy más/magasabb szinten mozog kettőjük kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nekem minden új ismeretség semleges, senki nem vált ki belőlem semmit - pláne mostanában.

Talán kétszer volt velem olyasmi, hogy “na, benne (/vagy közöttünk) van valami különleges”, de később eltűnt ez az érzés.



2022. júl. 8. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Tapasztaltam ilyesmit
Eddig még soha
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Én a baràtommal.

De ne felejtsük el hogy ehhez a jelenséghez régóta ismerned kell a másik személyt hogy tudd mire/mikor hogy/hogyan fog reagálni.

2022. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%

Saját tapasztalatom, érzésem szerintem ez csak a képzelet szüleménye. Ha ezt a különleges dolgot érzem vki iránt, az általában egyoldalú.

Pl jelenlegi ilyen az életemben.Egy idősebb pasi kollégám, amióta bemutatkoztunk (másfél éve heti 1 találkozó) rögtön éreztem vmi különleges dolgot, eléggé zárkózott nő vagyok és nem túl kommunikatív,de mellette olyan természetesnek és nyugodtnak éreztem/érzek mindent. Vonzódok is hozzá,de ez az ún. különleges érzés másabb a vonzalomnál. Na és ez mindez csak a fejemben van valószínűleg.

Ő vmi olyasmit láthat jó esetben, hogy na ez a kedves de fura lány ,aki mindig mosolyog de alig beszél.

2022. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2# kérdezd meg tőle, engem érdekelne 🥺 lehet az önbizalomhiány miatt gondolod így.


Amúgy őszintén örülök a szavazatoknak. Kaptam egy kis reménysugarat.

2022. júl. 8. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Te magad is megtapasztaltad ezt, hogy van köztetek valami (nem romantikus értelemben is akár), akkor mi a kérdés? Ez ritka dolog, nálam 3x volt összesen.
2022. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kapcsolatom ilyen. Az első találkozásunk is ilyen volt.
2022. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt ilyen, bár nem tudom biztosan a másik fél oldalát.


Elsőre is volt hasonló, mikor először találkoztunk, akkor annyit érzékeltem, hogy kölcsönös lehet a tetszés talán.


Egyszer meg olyan szinten éltem át, ahogy egymás szemébe néztünk: Jó sokáig elvesztünk a másik szemében, megszűnt a külvilag, megfeledkeztünk a többi emberről körülöttünk… akkor ott kb biztosra éreztem ezt, mintha megértettem volna..


Ja még vmi: még egy furcsa érzés is társult hozzá a mellkasom környékén, mintha egy pillanatra bele hasított volna vmi, olyan érzés..


A mellkasomban lévő érzést korábban többször éreztem már, ha rá gondoltam (és hogy mekkora hülyeség meg soha nem kész köztünk semmi.)


Ezt csak nála éreztem. Ja és nem vagyok nagy ezo fun, de számomra megmagyarázhatatlan ez az egész.

2022. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!