Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti "elengednétek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti "elengednétek" a feleségeteket?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha a feleségetek egy 3napos fesztiválra szeretne elmenni (ha nem is végig de legalább 1 napra)? Engednétek? Vagy nem örülnétek neki?

2022. júl. 8. 19:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy el. Hagy menjen. Neki is szüksége van a kikapcsolódásra. De ha mondjuk vinné magával a legjobb fiúbarátját akkor azért szépen csendben összecsomagolnám a cuccát amíg oda van.
2022. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi. Max a tesójával menne.
2022. júl. 8. 19:18
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem 5 éves kisgyerek. Szerencsétlen nő.
2022. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Akkor miért ne mehetne? Felőlem a barátnőivel is mehet. Nem számít. Egy kitételem lenne és az a fiúbarát.
2022. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
Engem sem zavarna. :)))
2022. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Elengedni? Ez nekem rémisztő, hogy felnőtt emberek így gondolkodnak egymásról egy kapcsolatban... 4-es: miért, egy fesztiválon talán nem találna szexpartnert, nem tök mindegy kivel megy?
2022. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk minden nyáron ez a program: férjem elmegy a legjobb barátjával a kedvenc zenei fesztiváljára, én megy a barátnőkkel a kedvenc wellness szállónkba. Nem értem ez miért probléma, nálunk 10+ év alatt nem merült fel ezzel gond.
2022. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Elengedni...

A feleséged egy tőled független, önálló ember saját akarattal és döntésekkel.


Remélem tudtam segíteni, puszi.

2022. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Elengedni???? Mégis mi ő, kisgyerek?

Felnőtt, önálló akarattal rendelkező ember. Majd ő eldönti, mit szeretne.

2022. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kérdező nem tudta jobban megfogalmazni, ezért is az idézőjel.

Ha bizonytalan alapokon áll épp a házasság, aggódnék, hogy ha jön egy lehetőség, akkor kihasználja az alkalmat és megcsal. Gondolom innen az aggodalmad. Önmagában nem kellene, hogy probléma legyen.

Nem tudsz csatlakozni a társasághoz?

2022. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!