Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik munkatárssal jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik munkatárssal jöttek össze! Nálatok mik voltak az első jelek, hogy kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy kollégám, de nem tudom kölcsönös-e, vannak jelek, aki mondana véleményt, annak megírom privátban. Köszi!:)
2022. júl. 8. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen esetem. Annyi volt az egész, hogy szemeztünk a lánnyal, folyton beszélgettünk, mosolyogtunk egymásra, a munkahelyen belül mindig igyekeztünk egymás mellé kerülni úgy, hogy ez ne legyen túl feltűnő.
2022. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, megírhatod :)
2022. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Írtál nekem privit, a válaszom, hogy szerintem ezek a tetszés jelei! :)


Hogy a fő kérdésre is válaszoljak, én a tapasztalataimból azt láttam, ha tetszettem egy kollégámnak, akkor próbált megérinteni, vagy legalább igyekezett a közelemben lenni, piszkálódott, kötekedett vagy pont hogy dicsért (általában felváltva, de ez személyiségfüggő), sokat beszélt magáról, sokat kérdezősködött rólam stb.

2022. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bókok és apró figyelmességek csak neked...
2022. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szemkontaktus, bókok, elhivott kávézni, ebédelni, cukrászdába. 24/N
2022. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanaz, mint bárki másnál. A férjem munkatársam volt.
2022. júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod, szívesen segítek!
2022. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!