Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oké lenne, ha én hívnám meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oké lenne, ha én hívnám meg őt egy italra?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akit sikerült megsértenem (nem szándékosan). Már elnézést kértem tőle, de nem voltak akkor a legjobbak a körülmények, szóval gondoltam kiengesztelésül meghívom.


A helyzet annyiban komplikáltabb, hogy elvileg neki korábban tetszettem (azt hiszem), meg már ő is egyszer elhívott randira (akkor én erre nemet mondtam).


2022. júl. 9. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Ne hívd meg, csak vegyél neki.
2022. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Narcisztikus is lehet.mindig te fogsz pincsizni.
2022. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1#milyet vegyek neki? Vagy kérdezzem meg mit szeret?


2#lehet, hogy az, de nem feltétlenül akarok járni is vele (alig ismerem igazából).

2022. júl. 9. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire sértetted meg?

Ehhez mérten vegyél.

Ha csak kicsit, akkor valami márkás sört.

2022. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szerintetek mindenki az, mert bekattantatok. Talán azzal kellett volna törődni, hogy lelkileg rendbe rakjátok magatokat.


Ami a kérdést illeti: ha nem történt régen, akkor egy őszinte bocsánatot lehet mondani (ha jogos, azaz tényleg sértő voltál). Annál többet nem kavarnék semmiképp, az elhívás teljesen félreérthető, főleg hogy randira is hívott egykor.

2022. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor hívd el ha akarsz is valamit. Egyébként fölösleges.
2022. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor tényleg nem fogom meghívni, csak veszek neki valami italt.


#4 igazából nem tudom, én először nem is gondoltam, hogy ő meg fog azon sértődni, amit mondok neki.

De a sör jó ötlet, viszont az csak pár száz forint, nem? Ne vegyek inkább vmi kicsit drágábbat, pl 1000 Ft körül?

2022. júl. 10. 09:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne.
2022. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végülis vettem neki sört kb 1000 ft értékben, szerintem sikerült így kibékülni, örült neki:)
2022. júl. 11. 17:10
 10/11 anonim ***** válasza:

SZerintem ezt egy kicsit túlgondoltad. Elég lett volna elnézést kérni, akkor, amikor ez megtörtént. Az, ha ő tovább duzzog, az az ő dolga. De lehet nem is tette, csak ilyen (írod, hogy úgy nem isemred). Ha nem akarsz tőle semmit, felesleges volt, mert most meg ezt fogja túlgondolni.

Mégis mi az, amivel szerinted megsértetted?

2022. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!