Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meghívom egy drága italra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meghívom egy drága italra, jogosan várok el szexet?

Figyelt kérdés

Hétvégén disco-ban voltam, és táncolni hívtam egy lányt.

Minden jel arra mutatott, hogy bejövök neki. Alig táncoltunk, már ment is a pulthoz, és hívott engem is.

Kikért magának egy kólát, én is ittam egy felest, beszélgettünk, és amikor elfogyott az itala, ezt így oda mondta: "nem hívsz meg? általában így illik".

Meglepett a dolog, kínomban annyit tudtam mondani, hogy persze mit kérsz?

Erre azonnal kikért egy 5600 forintos nem tudom milyen flancos koktélt.

Szépen elszürcsölgette, azután mondta hogy elmegy a mosdóba, vissza persze nem jött.

Erre én nagyon felhúztam magamat, kicsit többet is ihattam a kelleténél. A haverom persze tovább fokozta.


Kb. egy óra múlva odamentem a lányhoz, táncolt a barátnőjével. Megfogtam a karját, és elkezdtem vele táncolni. Közöltem vele, hogy elfelejtett visszajönni, és adja meg a mobilszámát. Nagy jelenetet rendezett, és rohant a kidobóhoz, hogy én zaklatom őt. Persze engem dobtak ki, nem a csajt, aki kicsalta a pénzemet!


Én nem a hölgy ragyogó személyisége miatt fizettem ki az 5600 forintot. Nagyon nem vagyunk egálban, semmit nem viszonzott!


2019. dec. 17. 09:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

"Én nem a hölgy ragyogó személyisége miatt fizettem ki az 5600 forintot"


Akkor mi miatt? Mert balek vagy?

2019. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Prostit a rosszlanyokrol. És az többé fog kerülni.
2019. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem már dobtak ilyen 40 ezer forintos borvacsorák után. Szóval...
2019. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Lehúzott a csaj, ennyi történt.

Majd tanulsz belőle.

Nem kell őket meghívni semmire.

2019. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Férfiként írom, hogy palimadár voltál. Nem volt jogos attól a ribizlitől sem, hogy lehúzott ennyi pénzel de neked ez volt a tanuló pénz. Az meg, hogy oda mész erőszakoskodni pedig csak téged minősit le. A kidobó jogosan távolitott el.
2019. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen sajnos, hogy valaki direkt lehúzza, gyakorlatilag át is veri, akit tud. :/
2019. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Balfac.... :D
2019. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ott már kapcsolni kell, mikor valaki meg akarja hívatni magát. Lehet, hogy nem mindegyik húzna le, de a személyiségéről sokmindent elárul.
2019. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Látom nem nagyon lepődött meg senki sem.

Ezek szerint könny ilyen nőt találni.

Igen, balek voltam, örülhettek, remélem veletek nem fog ilyen történni!

2019. dec. 17. 10:27
 10/23 A kérdező kommentje:
*könnyű
2019. dec. 17. 10:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!