Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nolmális dolog puszit adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nolmális dolog puszit adni az exnek,főleg a párod szeme láttára?

Figyelt kérdés

ennyi lenne a kérdésem igazábol.


Volt hétvégén egy grillezés, és ottvolt a párom exe,és ő oda ment is megpuszilta,meg mikor távoztunk is. Persze minden családtagtól igy koszont el,de ő nem családtag. Persze nekem rohadtul nem tetszett. Ja és szépen váltak el.


ő lány 20

én f 25



2022. júl. 10. 16:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
marmint mikor szakítottak,nem szépen váltak el.
2022. júl. 10. 16:22
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem illő ez undorító
2022. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Eleve hányás az az ember a szememben, aki bratyizik az exével, nemhogy még húzogassa is annak a bizonyos oroszlánnak a bajszát.


Egy exemmel sem váltam el haragban, mégsem tartjuk a kapcsolatot, ha találkozunk, akkor is teljesen neutrálisan beszélünk egymással. Azt hiszem ezek után elvárhatom, hogy legyen annyi tisztelet a páromban felém és magafelé is, hogy nem keveri a barátaival össze azt az embert, akibe szerelmes volt és/vagy akivel összemelegedtek.


Le lehet pontozni, de én ilyennel össze se jönnék vagy kivágnám, amint nem ismeri fel, hogy ez qrvagáz.

2022. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Azzal puszizkodik, akivel akar. Nem a tulajdonod.
2022. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 ja ennyi? akkor én is puszilgassak lányokat mikor látja vagy mi??
2022. júl. 10. 16:32
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha így folytatod, te leszel az exe. Hatalmas redflag az ilyen szintű birtoklásmánia.
2022. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ne gondold túl, most te vagy a csajjal, te kurogatod.

Ne ezen járjon az eszed, ezt tudom tanácsolni :)

Kérlek bízz barátnődben és bennem az öreg farkasban :)

2022. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6 milyen birtoklás mánia? tőlem azt csinál amit akar,nem tiltok meg neki semmit se,csak akivel régen ágybabújt ne pusuilgassa már előttem. tiszteljen már meg annyira. Én pl azzal tisztelem meg hogy akár hol vagyunk nem nézegetek más lányokat az utcán,stb. Nem nagy dolog ez,szerintem ez lenne a normális. Értem én hogy mint a 7es írja,hogy bízzak benne,ez meg is történt,csak exről beszélünk,kitudja az ex nem e visszaakarja szerezni ilyenek miatt
2022. júl. 10. 16:50
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Hihetetlen, hogy ma már birtoklásmániának számít, hogy olyan partnert várunk, aki tisztel minket és nem egy türhő féreg, aki nem képes megfelelően kezelni a múltbéli romantikus kapcsolatait a jelenlegi magánéletében. Szaporodjatok egymással akkor ebben a fertőben.
2022. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy azt lehet visszaszerezni, aki hagyja. Ne félj, engem egyik exem sem tudna, pedig hónapokig bőgtem utánuk. De csak azután mentem kapcsolatba, hogy eljutottam arra a pontra, hogy bottal sem piszkálnám őket. A jelenlegi partner nem azt érdemli, hogy hullákat tartsak a szekrényben és néha megpuszilgassam őket. Tiszta lapot érdemel egy rég eltemetett kapcsolat után.
2022. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!