Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nolmális dolog puszit adni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nolmális dolog puszit adni az exnek,főleg a párod szeme láttára?

Figyelt kérdés

ennyi lenne a kérdésem igazábol.


Volt hétvégén egy grillezés, és ottvolt a párom exe,és ő oda ment is megpuszilta,meg mikor távoztunk is. Persze minden családtagtól igy koszont el,de ő nem családtag. Persze nekem rohadtul nem tetszett. Ja és szépen váltak el.


ő lány 20

én f 25



2022. júl. 10. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Neked pszichológus kellene a féltékenykedésedre. A kapcsolatokat meg felejtsd el egy időre! A barátnőd megérdemel egy normális srácot, aki nem korlátozza.
2022. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Csak a grillezős party ia az exszel már sok. Es kerulgetni kell őt is.

Nemhogy még az intimitás meg bájgúnárkodás is a tetejébe.

2022. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*is
2022. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
Megoszlanak a vélemények, én így 30 éves fejjel neked adok igazat, de 20 éves lányként még én nem fogtam volna fel, hogy mi ezzel a baj.
2022. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
2022. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

AZ én véleményem,hogy akiben van egy kis tisztelet a párja felé, sem exekkel sem pedig olyan emberrel nem tartja a kapcsolatot, akivel szexuális kapcsolata volt. Ilyen emberrel nem kezdek.

Ha viszont olyan ember vagy, aki szerint ez oké, akkor olyan párt keress magadnak, aki szintén tartja a kapcsolatot volt kapcsolataival/kalandjaival.

2022. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Érdekesnek találom, hogy a legtöbb esetben ez nem így van. Akik kapcsolattartók, a legritkább esetben választanak maguknak olyan párt, aki szintén az. Ők maguk nem vállalják be ezt a rizikót.
2022. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 harebell ***** válasza:
85%

Én speciel semmi rosszat nem látok abban, ha egy olyan exnek, akivel nem vagyok rosszban, köszönök, akár puszival - ez számomra tágabb haveri körben is egy normális köszönési forma (20 évesen még inkább az volt), nem intim dolog, totál semleges.


Viszont ha ez téged zavar, jelezd neki, hogy rosszul esett. Nem hiszem, hogy ez olyan dolog, amit ne lehetne megbeszélni.

2022. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!