Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel az egésszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel az egésszel?

Figyelt kérdés

Én kb 3 hónapja megismerkedtem egy nővel aki jóval idősebb nálam.minden tok oké volt, de lehúzott pénzzel és csak addig volt kedves amíg nem adtam neki. Mivel én elhitettem azt hogy eljön vele ide meg oda, meg nyaralni meg minden. Soha nem volt még barátnőm tehát örültem volna is neki.

De miutan tavasz végén szóvá tettem megszakította minden szó nélkül a kapcsolatot.

Egész júniusban teljesen ki voltam ettől. De a dolgaim fontosak amiket neki adtam és a pénz is és szeretném valahogy visszaszerezni. A rendőrség nem tud semmit ez ügyben. Papír nincs róla. Csak beszélgetések. O viszont feljelenthrt zaklatasert. Hogyan kérjem tőle vissza a dolgaimat meg a pénzemet? És nem nem tudom elengedni mert diákhitel tartozásom is van. És nincsenek barátaim sem.

28/f


2022. júl. 10. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
O hitette el velem hogy eljön velem nyaralni, meg levisz vidékre és stb.
2022. júl. 10. 17:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól átbasztak báttya!
2022. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Át. De én ezt nem tudom lenyelni. Nem vagyok több százezer kereso sem sem milliomos. Én joszandekkal adtam neki, mondván majd úgyis nyáron együtt leszünk, meg mondta főzni fog nekem meg megyünk nyaralni és stb. Meg hogy évek óta szingli és stb. És azért mint belsőleg mind külsőleg nekem tetszett a nő és megszerettem. De mivel én mindenkivel és mindig is erkölcsös voltam, ezért minden lenyelek csak azt nem hogy nem adja vissza a dolgaimat.
2022. júl. 10. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulópénz, ezt soha sehogy se szerzed vissza, mivel nincs róla semmi hivatalos papír, így a bíróság se tud vele mit kezdeni. Tanulság: Ne adj kölcsön soha nőnek annyi pénzt vagy bármi mást, ami számodra megterhelő. Nagyon komoly kapcsolatban, mikor évek óta együtt vagytok és együtt éltek, az más nyilván.
2022. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nekem kell vissza. Honnan tudtam előre hogy ez lesz

? Azt mondta kedvel meg szeret meg szívesen megy velem a nyáron.aztn csak úgy megszakitotta a kapcsolatot és a dolgaimat sem adta vissza. Én depressziós voltam évekig mániás depressziós 6 éven át. 27 évesen kerültem ki belőle, és most ez miatt kezdek visszaesni. Nagyon nehéz volt meggyógyulnom belőle. Es most ez miatt kezdek visszaesni. Az hogy átvert nehéz feldolgozni, de azt még nehezebb hogy lehúzott és amit ígért az sem lesz. Én nyaralni sem voltam életemben sehol senkivel.

2022. júl. 10. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt megszívtad barátom.. én a tanulságnak azt mondanám, hogy csak annyi pénzt fektess be, amennyi nem fog hiányozni.
2022. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig itt tartasz, hogy azt ígérte?

Láttad az új hapsijával

Mondta ne zaklasd

Mit szeretnél még? El fog vitetni a rendőrökkel

2022. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs neki pasija. És sikerült vele A mai nap folyamán beszélni. Nagyon boldog vagyok. Köszönöm azért a válaszokat
2022. júl. 10. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏽‍♀️"Sikerült beszélni". Gondolom, adsz neki még egy kis pénzt.

Ne haragudj, de nem értelek. Azt még értem, hogy rosszul esik, hogy átvert, bár elég hülyének kellett hozzá lenned. De ezt a diákhiteles kifogást nem értem. Ha nem lépett volna le, hanem mentetek volna nyaralni, abból a pénzből akkor se fizetnéd a diákhitelt. Szóval ezek szerint tudtad volna nélkülözni, csak nem akarod így, hogy lelépett. Ilyenekkel nem foglalkozik a rendőrség, mivel önként adtad, nem kölcsön és papír sincs róla. Szóval nem lehet mást tanácsolni mint hogy engedd el. Ha véletlenül visszaadja, örülj neki, de én azt kétlem.

2022. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én nem volt hülye. Ez a nő határozott és okos személyiség. Pont az hogy én féltem tőle az elején is és nem ő tőlem. Tehát az hogy zaklatás kikérem magamnak. A másik az hogy én úyg adtam neki hogyn ő elhitette velem azt hogy igen elmegyünk nyaralni mert soha nem voltam senkivel, meg igen elvisz vidékre meg majd főz rám, neg midnenféle. Aminek én marhára örültem hiszen soha nem volt abrátnőm, pláne akivel iylen dolgokat csinálnék. Igy én mindig teljesitettem az ő kivánságait.

Majd egyik nap nem vette fel a telefont, nem értem el, nem nyitotta ki a lakása ajtaját sem majd azt mondta hogy zaklatom rá két hétre, Igen ám csak hogy előtte soha nem veszekdtünk scak ugy kiodbott.

Aztán ma találkoztam vele, beszélgettem vele egy pár szót, és lám kiderült hogy miért csinálta ezt.


Azért mert hogy én nmem vettem tőle pólókat május végén, és hogy hzudtam neki amiért nem vettem meg tőle. Mivel ő ruhákat ad el, én meg mondtam neki hogy lehet veszek tőle, de nem tudom mikor. ÉS legutolsó találkozásunkor május végén az volt hogy kérte vegyek fel pénzt és adjak neki 40 ezer forintot a polokra. De nem adtam neki, mert hogy az elmult 3 honapban nagyon sok pénzt adtam már neki. És ezt akkor eg is mondtam neki, ma meg azt mondta hogy ezért nem beszélt velem.

2022. júl. 10. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!