Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek csak huszonévesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek csak huszonévesen lett először párkapcsolatuk, hogy találtak rá a párjukra, hogy jöttek össze vele?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekelne, akik sikertelenek voltak az ismerkedésben, és akiknek csak huszonévesen, sőt csak kb. 23-24 éves koruk után lett először párkapcsolata. Hol, hogyan ismertétek meg az első barátotokat/barátnőtöket? Hogy jöttetek össze? Mennyi ideig tartott az első kapcsolat, után másokkal is könnyebben ment az ismerkedés?

2022. júl. 10. 17:54
 1/9 A kérdező kommentje:
#1 Még egyszer sem kérdeztem meg ezt, és nem is találtam hasonló friss kérdést. De köszönöm a választ, nagyon hasznos volt... ja, nem.
2022. júl. 10. 18:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen ismertük meg egymást, közös barátok révén. Egy baráti összejövetel után elhívott randizni, azóta együtt vagyunk, lassan 2 éve. Másokkal egyelőre nem tervezek ismerkedni.
2022. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

#1 voltam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=25+%C3%A8ve..


Nincs mit ,nagyon szívesen , ja, nem.

2022. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#4 Az összes kérdés arról szól a linken, hogy késő-e ilyen korban az első kapcsolat, vagy hogy mennyire gyakori/ritka az ilyen.

Én teljesen mást kérdeztem. Ennyit erről.

2022. júl. 10. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mondanám kapcsolatnak, párszor találkoztunk, nagyon jó az összhang. Lett volna lehetőségem korábban is, de egyikből sem lett végül semmi. Kicsit negatívan élem meg, hogy a húszas éveim közepe felé még kevés tapasztalatom van, de talán jobb ezen nem rágódni. Facebook Randi alkalmazáson keresztül ismerkedtünk meg egyébként. 24/F
2022. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Te jó ég.

Én is felismerem, rengeteget kérdezel ebben a témában..

Egy napodból hány órát töltesz azzal, hogy ezen stresszelsz?

Ember, szedd már össze magad, ne akarj 30 évesen is itt tartani. Kezdj már el csajozni, mire vársz??

2022. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#7 Ez nem jött be, egyetlen egy kérdést sem tettem fel ilyen témában korábban!

A válaszodat viszont jelentem. Felháborító, hogy egy normális kérdésre ilyen kötekedő válaszok érkeznek. Ha nem vagy érintett a témában, nem válaszolj. Köszi.

2022. júl. 11. 01:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm esküvőjén ismerkedtünk meg, kb 1 évig tartott.
2022. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit korábban volt az első, de azért válaszolok. Azt előre leszögezem, hogy gimiben a csókon (akkor is már 18 éves, végzős voltam) és pár randin sose jutottam tovább, ezért volt komplexusom emiatt bőven... Viszont az 1. barátnőm pont olyan típus volt, amilyet egy magamfajta "későn érő" fiú csak kívánhatott: cuki, elpirulós, empatikus, introvertált művészlélek, de meglepő módon a 4 fal között szexuálisan nagy étvágyú. Külsőre pedig kb. Hófehérke csak nagyobb cickókkal. És jöjjön is a meseszerű valóság:


Egyetemen közös labor gyakorlata volt a csoportjainknak (19-20 évesek voltunk), heti 1x. Aztán az egyik csaj csoporttársam egy házibulin mondta, hogy bejövök egy lánynak a másik gyak. csoportból, de nem tudja szegény csaj, hogy mit csináljon. Az külön poén volt, hogy én hónapok óta pont őt néztem ki és szintén azon vacilláltam, hogy hogyan nyissak felé :D Megtudtam, hogy a lánynak az a terve, hogy majd bejelöl karácsonykor iwiw-en (régen volt az eset) és boldog karit kíván. És így is lett, én pedig utána elkezdtem chatelni vele, randi stb...


Többi story ebből a korból:


Pár évvel később (kb. 22 voltam) egy egyetemi bulin leszólítottam egy lányt (csak kiderült, hogy végzős, de pár hónapot együtt voltunk).


Aztán TDK-s (és kb. 23 éves; btw 6 éves a képzés, nem ennyit buktam :D) voltam egy helyen és ott volt egy másik szakról egy TDK-s csaj és beszélgettünk, elhívtam, belement.

De lett volna még pár lehetőség egyetemen (2 csop. társ, évfolyam estek), csak válogatós vagyok.


25-26 évesen megtetszett egy kolléga, akit viszont ritkán láttam (3-6 havonta), mert másik épületben és részlegen dolgozott. De egyszer láttam, hogy egy csajbarátommal beszélget. Ezt a barátot megkértem, hogy puhatolózzon nála. Ő megtette, mondta, hogy szabad az út, ezért ahogy láttam legközelebb, már bátran el mertem hívni.


Protipp: ebben a korban a csajbarátok tudnak a legnagyobb segítségedre lenni.


Protipp#2: ha kivitelezhető, inkább a kedves-cuki, pirulós kisugárzású lányoknál próbálkozz (közöttük is vannak gyönyörűek, NEM a "szintekre" célzok!!!), amennyiben még szűz vagy. Utána már jöhet bármilyen típus, de a tipikus szexi dög instamacák már bőven haladó szint. Sokan ott rontják el, hogy a szüzességtől már annyira szabadulnának, hogy b@szós kisugárzású csajokkal próbálkoznak, de épp ez a típus keresi a tapasztalt srácokat...


34F

2022. szept. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!