Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen egy jó kapcsolat? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy jó kapcsolat? Egy nőnek egyből teherbe kell ejtetnie magát, csak hogy vele maradjanak?

Figyelt kérdés
Mikor én együtt voltam az exemmel, azt mondta 3 hónap az semmi idő, sőt még olyan ijedt fejet vágott, mikor megkérdeztem, hogy egyszer szeretne-e esküvőt. Csak együtt jártunk, nem csináltattam fel magam, semmi. Utánam fél évvel, meg összejött egy másik nővel, de vele már 3 hónap után összejött egy gyerek is, rögtön feleségül is vette, és egy boldog családot alkotnak így látszólag a social media alapján.
2022. júl. 11. 11:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan ilyen, igen. Purple Pill hogy fog örülni a hármas ikreknek, amikor hazaér.
2022. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Gyenge jellemű pasiknál ez a trükk beválik, nálam nem.


Én akkor is elhagynám, a csajt, ha terhes lenne tőlem, abszolút nem érdekelne a helyzet. Mit érdekel engem, hogy terhes? A gyerekről gondoskodnék, de a nő számomra felejtős lenne. Engem nem lehet ilyen brazil telenovella felé trükkel befolyásolni.

2022. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy palira vette a csávót, biztos úgy volt hogy azt mondta neki hogy szedi a tablettát közbe meg nem is. Aztán meg ha már teherbeesett akkor kikövetelte magának az esküvőt. Sok ilyen van, mondjuk ehhez azért kell egy balfék férfi is.
2022. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Aztán a hapsi max 2 év múlva lelép. Erre elég kb.
2022. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az ilyet sose hagyják ott, már csak a gyerek miatt sem.
2022. júl. 11. 11:13
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Oh dehogy nem hagyják ott. Max időt nyerni jó egy ilyen "véletlenül" besikerült gyerek. Ha a hapsi magától nem nősült volna és alapít családot, hanem így veszik rá "gyorsan-gyorsan" mert helyzet van... az sokáig nem tart ki.
2022. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, orulj, hogy ez nem veled történt meg. Szerintem amúgy is borzasztó nagy felelőtlenség ennyi idő után gyereket vállalni, a férfi és a női oldalról is.
2022. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezer forgatókönyv lehet. Amennyit leírtál, annak alapján azt sem zárnám ki, hogy az exed erőltette azt a
2022. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk az exem sunyi módon megcsinálta velem, hogy a tudtom nélkül hagyta abba a fogamzásgátlót, (és most ne jöjjön senki azzal, hogy mert miért nem húztam gumit! 2 éve együtt voltunk , és ez volt a megbeszélt védekezés, akkor más se húzott volna gumit, szóval hagyjuk!)

Mi se vagyunk együtt, mert az ilyen átverést nem lehet megbocsájtani, meg amit utna csinált.

Más dolog, hogy ha a kérdező exénél mindketten felelőtlenek voltak és emiatt csúszott be a baba.

2022. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

#5, Kérdező


Én addig segítenék neki, amíg terhes. Tehát elmennék a boltba, befizetném, a csekket, stb. De aztán, amint megszült, és megerősödött, azonnal lelépnék. A gyereket 2 hetente látogatnám, a gyerektartást meg havonta feltenném, de ennyi. Élném a saját életemet.


Egy idő után a látogatások is elmaradnának, mert ha a gyerek nagyobb, már jöhet ő is hozzám. Vagy még jobb lenne, ha odaköltözne hozzám, az apjához.


#2 voltam.

2022. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!