Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kerüli már a köszönést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerüli már a köszönést is ha semmit nem tettem ellene?

Figyelt kérdés

Már régebben több kérdést is irtam ki róla,lehet ismerős lesz a szitu.

Röviden, férjnél vagyok(ez ő tudja már az elejétől) de van egy férfi a munkahelyen akit latasbol ismerek, és nagyon nagyon vonzódom hozzá szexuálisan sajnos.Ő nagyon nézegettett még az elején, szerintem tetszettem neki, viszont ő ilyen nagydumas fajta, minden nővel otta környékén jóban van, folyton nevetgélnek,de hozzám sosem jött még oda, hogy legalább mint egy helyen dolgozók dumcsizzunk., talán 2-3 mondatot ha váltottunk,az is fura volt.Nem olyan sűrűn látom, főleg mostanában levették az óráját vagy ilyesmi. Régebben ha látta, hogy arra megyek feltűnően úgy állt, hogy tudjon köszönni, most meg szinte kerüli az ilyen helyzeteket. Mi lehet vele? Nem akarok tőle semmit,csak haverkodnék vele szívesen.Nagyon rosszkor esik, hogy így kerül,ok nélkül.Holott mindenki mással szinte jóban van. Oké, már nem tetszem neki, talán van is vkije,de azért emberszámba még vehetne.


2022. júl. 11. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell ezt ennyire felfújni?
2022. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Talán van is valakije 🙄

Te meg ferjnèl.


Az ilyen szitukból szoktak lenni a "balesetek", tudod amikor nem adja meg a nő az elsőbsèget egyenrangú útkereszteződésben, majd belemegy a férfi a lökhàrítóba.


Ezek a "csak úgy megtörtént balesetek"

2022. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Rájött, hogy veled nem érdemes elkezdenie. Bővebben ő ad információt, de azt javaslom, hogy ne kérdezd meg tőle. (Esetleg válj el, de nem biztos hogy utána kellenél neki).
2022. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. Azt mondod a férfi pont azért kerülheti mert fél nehogy legyen valami köztük?
2022. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 benne lehet az is a pakliban, de ha népszerű akkor valószínű, hogy inkább másokra fókuszàl, vagy hogy látja hogy a nő loft , és nem foglalkozik vele, mert nem érdemes.


Ő biztos nem fog ràgörcsölni , amíg van más , akit szèdithet

2022. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell férjes asszonyként azon vergődni, hogy egy férfi munkatárs nem udvarol körbe? Ja, igen, mert vonzó számodra, és benne lennél egy kis ungabungában. Jesszus... És ne, ne tagadd, senki nem vergődik ilyesmin "csak úgy". Szóval... Fújj. Inkább koncentrálj a házasságodra. Ha valami nem jó, vagy csak nem izgalmas, akkor beszéldd meg a férjeddel, tegyétek újra pezsgővé a hangulatot, menjetek randizni, csípd ki magad, udvaroljon csak... Stb. Ne... egy másik pasin nyígj, hogy nem teszi meg a férjed helyet... 🙄
2022. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hű de frusztrált itt vki.Köszönöm, borzalmasan hasznos volt a hozzászólásod,de tényleg,ha neked így jobb, engem nem zavar.

Nem vergődök ,nem is azt várom, hogy udvaroljon,na és nem is munkatársam.

2022. júl. 11. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Talán neki van annyi esze hogy nem kezd férjes nővel.
2022. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván hallott rólad valamit. Még az lehetne hogy látott/érzett rajtad valami taszítót. De ha a közélebe sem mentél akkor ez nem játszik.
2022. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
bántja a hiúságod, hogy nem foglalkozik veled
2022. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!