Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire megy ki ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire megy ki ez az egész? Miért furcsa nekem ez?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerjük egymást és nagyon sok mindent tudunk egymásról, gyakran találkozunk, beszélünk telefonon is. Neki most van barátnője, 2 éve vannak együtt, nekem egy hónapja nincs senkim.


2 hete jöttem haza a kórházból, nem is lényeg, miért voltam bent. Azóta 2, max 3 naponta feljön hozzám, hogy mi a helyzet velem. Plusz ha van szabadideje, akkor is átjön. Amíg a kórházban voltam, akkor is bejött hozzám. A köztes napokon gyakran ír nekem.


Többször mondtam neki, hogy nem akarom, hogy a barátnőjével ebből probléma legyen. Az első pár alkalommal nem reagált semmit, majd egyszer csak annyit mondott az orra alatt, hogy “te fontosabb vagy”.


Próbáltam vele beszélni erről az egészről, de nem lehetett. Érdemben nem válaszolt a kérdéseimre, terelte a témát, közömbös volt, amit nem tudok hová tenni.


Semmilyen testi kontaktus nem volt köztünk soha, azon kívül, hogy párszor megölelt és nagyjából kétszer megfogta rövid időre a kezem. Ezen felül van még pár dolog, amit nem tudok hová tenni…


Nem tudom hová tenni ezt az egészet. Ha már nincs szikra köztük, miért vannak együtt?


2022. júl. 13. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl bizalomgerjesztő magatartás.
2022. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak együtt, mert a pasas gyàva szakítani, vagy úgy gondolja minden kell neki egyszerre. Nem kell ezt túl agyalni. Nem egy gerinces fajta.
2022. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Hiszen mondta, hogy Te fontosabb vagy neki, mint a mostani barátnője! Ez Neked nem mond semmit?

Érdeklődik a hogyléted felől, telefonálgat. Ez Neked nem mond semmit?

Ha tetszik, akkor így viszonyulj hozzá, hiszen két malomkő között őrlődik. A mostani nő csak pótléknak jó neki. Lehet az is, hogy kicsit bátortalan nyíltan megmondani a vonzódását, de a jeleiből következtetned kell.

A további rajtad áll.

2022. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Majd dobja a mostanit, ha tuti lesz, hogy te is összejönnél vele.

Aztán majd téged is így fog dobni másért, de ez már mindegy.

2022. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Nehogy már azt mondjátok, hogy aki szakított a párjával, az most már mindegyik következőt dobni fogja!

Igen, a párkeresés - KEERSÉS, keresi a neki megfelelőt. Aztán vagy megtalálja, vagy őt dobják.

2022. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit félreértettél, kedves #5. Kapcsolat mellett keresni a jobbat nem ugyanaz, mintha szakítana a jelenlegivel és úgy keresné.
2022. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
Valószínű, hogy alkalmira akár téged. Esetleg kellenél tartósra, de azt várja, hogy te kezdeményezz.
2022. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#6

nem gondolom, hogy félreértettem volna, hiszen a kérdezőnek a férfi kedveskedik. "Csak" barátnője van és nem házastársa vagy élettársa (divatos szóval: párja), tehát joga van keresni a neki megfelelő személyt még akkor is, ha (a kérdező írja) két éve vannak együtt. Ezt pedig ő a kérdezőben látja. Tény, hogy a kérdező nem akarja szétrombolni neki a mostani kapcsolatát a nőjével.

2022. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megneznem azert hogy allna a szad, ha valaki melletted keresne az igazit... :)
2022. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beteg a csávó... Kerülném az ilyent..
2022. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!