Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Négy hete ismerkedtem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy hete ismerkedtem meg egy idősebb férfivel szerintetek Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Most nagyon összeveszett velem négy napja nem beszélünk és ma arra jöttem haza,hogy egy kukás zsákba tette az otthagyott ruháimat és apróságai mat és a neki vásárolt torta maradékjàt és letette a teraszomra.


Most beléptem az udvaromra ùgy találtam meg a szemetes zsàkot.


Mi a véleményetek ? Kívülálló ember mindig jobban lehet jön másik szituációját. Én még érzelmi befolyás alatt állok és nem tudom ezt tiszta szemmel látni. Olvastuk és van egy kis időd kérlek szakítsatok rám időt és írjatok nekem véleményt köszönöm



2022. febr. 1. 15:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért kicsit zaklatottan írok és nem figyeltem oda de remélem a lényeg kiszűrhető.
2022. febr. 1. 15:16
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Elég konkrétan lezárta a dolgokat, én ezek után biztosan megszakítanék vele minden kapcsolatot, bár gondolom ez volt a célja ezzel a "kedves" gesztussal.
2022. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Az a véleményem, hogy egy paraszt és nem érdemel tőled több figyelmet.
2022. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Vmin biztos hogy nagyon berágott.


Aki ennyire drámázik azt a legkonnyebb kibékíteni.kérdés csak az ki akarod e békíteni

2022. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz ezen? Kidobott
2022. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Négy hete ismerkedtek és van kulcsa a házadhoz? Vagy hogy került a teraszra a cucc?
2022. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2/6 köszönöm a véleményed.
2022. febr. 1. 15:37
 8/17 A kérdező kommentje:
2/7bocsànat.
2022. febr. 1. 15:40
 9/17 A kérdező kommentje:
3/8 ha nem úgy ugrok ahogy fütyül mérges.
2022. febr. 1. 15:41
 10/17 A kérdező kommentje:
4. Igen valahogy úgy jön le hogy be akar engem puhítani. És nem veszi észre magát és ráadásul mikor vitatkoztunk nagyon részeg volt.
2022. febr. 1. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!