Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a párotoknak lenne egy nő ideálja?

Figyelt kérdés
Egy színésznő, énekesnő, vagy hasonló ismertebb nő aki álmai nője.

2022. júl. 13. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként fura lenne ha női ideálom lenne. Nem vagyok homokos.
2022. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen nyilván csak plátói lehet, főleg, ha a lány külföldi, így aztán inkább mulattatna a dolog (feltéve, hogy nem róla áradozik naphosszat sóvárogva).
2022. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Teljesen félreértelmezted. Egy olyan nő aki minden értelemben tökéletes a férfi számára. "Álmai nője". Benne van a kérdésben csak értelmezni is kellene.
2022. júl. 13. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem gyerekes. Az ilyen “álmai x-e” max fogódzónak jó olyan embereknek, akik nem tudják lekommunikálni, hogy “a déli színtónus/mélyebb hang” tetszik.
2022. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha áradozik róla, hozzá hasonlít vagy elvárja, hogy hasonló legyen az öltözködésem/testalkatom/frizurám, mint az ideáljáé, akkor igen.
2022. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a fura ha vki nem az ideáljaval jár eleve
2022. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Ha például én lennék az, akkor nem zavarna.😉

Nem mindenkinek celeb az ideálja.

2022. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek vannak ideáljai, kár ezen vitatkozni. Sőt, egy személynek több, ellentmondásos ideálja is lehet. Pl. nekem egyaránt bejönnek a szőke, szakállas, világos bőrű viking típusú férfiak és az arab, nagy orrú, éles állú, barna bőrű, barna szemű, fekete hajú férfiak is.


Ettől függetlenül a cél, hogy mindenki a párja külsejéért is rajongjon.

2022. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok egy külföldi nőbe. 🙄
2022. júl. 13. 20:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyi lenne csak a baj, hogy nekem nincs, és nem tudom értelmezni az egészet.
2022. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!