Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok tiszteletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok tiszteletben azt, hogy a párotoknak olyan hobbija is van, amit egyedül végez, és mennyire zavarna titeket, ha a párotok arra kérne, hogy a hobbijaitokból vegyetek vissza, hogy minél több időt töltsetek együtt?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz az ember várja az elfogadást és azt is, hogy mondjak le hobbikról a kedvéért? Mert akkor mehet a jóédeskvaanyukájának a pcsájába.
2022. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tölt több időt a hobbijával, mint a kapcsolatunkkal, addig biztos azt momdanám, hogy csinálja! :) Tényleg csak annyi, hogy ne érezzem elhanyagolva magam. És engem is csak akkor zavarna, ha szólna érte, ha amúgy 3-4x annyi időt meg tisztán vele töltök.

Én annak a híve vagyok, hogy legyen énideje is a feleknek, ugyanakkor foglalkozzanak a kapcsolattal is, érződjön, hogy haladunk ketten is előre.

2022. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt figyelembe kell venni, hogy a másikra időt kell szánni, tehàt mindkét félnek be kell áldozni időt, amit korábban más elfoglaltsággal töltött ki. Tehát mindkét embernek kell áldozatot hoznia. De ha szereted és érdekel a másik, nem érződik lemondásnak hanem természetes.
2022. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lőjjük be mondjuk, hogy heti 3x3 óra a hobbi.
2022. júl. 4. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem zavar, nem kell összenőni.
2022. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig egyensúly van, addig én támogatom, ahogy a párom is támogat engem. Viszont a párkapcsolatunk rovására, közös programokra, élményekre nem mehet. Heti 3x3 óra az nálunk teljesen rendben van. Home office-ban dolgozunk mind a ketten, egyikünk sem az a típus, aki minden második nap elmegy haverokkal találkozni, tehát bőven marad időnk egymásra.

Viszont sok lenne, ha eltelne napi 3-4 óra az utazással, hétvégén is dolgozni kellene, és még a nagy baráti társaságnak is időt kellene szakítani, plusz mondjuk családnak rendszeresen besegíteni. Mert akkor hol lenne a közösen eltöltött minőségi idő?

2022. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!