Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki évek...

Van itt olyan, aki évek múltán sem tudta túltenni magàt egy szakításon? Érdekelne, hogy telnek a napjai, keres-e mást, vagy mivel próbál túllenni a dolgon.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 20:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok még teljesen túl.Ennek olyan 4 éve már. Kerestem mást, volt azóta barátom is, de akárhányszor eszembe jutott az évek alatt valami megmagyarázhatatlan fájdalmat éreztem/és érzek. Ritkán mikor találkozunk nagyon lekezelő is velem, szóval az még csak rak rá egy lapáttal. Úgy hiszem hogy közömbös sose lesz számomra, mert ő szakított velem és eléggé a lelkembe gázolt.
2021. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Sok lánnyal voltam együtt, egy ideig ugyanaz volt velem mint az elsővel, most már le sem sz..rom őket, csak néha a jó pillanatok jutnak eszembe. 5 év kellett mire az összeset kitöröltem a szívemből..már nem szeretek kiégtem nem is tudok.
2021. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ma b*sztam be. Nem csak a szakítás miatt, de úgy 70%-ban az az oka. A teljes világképem fejreállt. Nem tudom, mihez kezdjek magammal. Nagyon magányos vagyok, de ha valaki közeledni próbál, akkor menekülök. Nem bízom senkiben, nem merek megnyílni. Egy részem még mindig az exemet isteníti, pedig kritikán aluli, amiket velem tett. Teljesen értéktelen senkinek érzem magam.
2021. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Tinder - ha másra nem is, unalom űzésre tökéletes és legalább beszélgetsz másokkal :)
2021. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de a Tinder az konkrétan egy vicc. Csak még csalódottabb lettem, hogy ha tènyleg itt tartunk párkeresés címszó alatt, akkor az elég nagy probléma a jövőt tekintve... igen tudom, szórakoztatás a cél, de én most nem tudok ezen nevetni.
2021. ápr. 12. 20:22
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Már mással vagyok akit szeretek és örülök hogy van nekem, de sokat gondolok az előzőre és még mindig úgy gondolom hogy nekünk együtt kéne lennünk mert egymásnak rendelt a sors.

Szerintem ez már örökre így lesz, mindegy hogy mással leszek vagy épp egyedül. Soha nem fogom tudni elfelejteni és túllépni.

Persze ezeket magamban tartom, a párom nem tud róla, és őszintén szólva ha most felkeresne az előző hogy csináljunk vissza mindent, képtelen lennék felrúgni a kapcsolatomat és visszamenni hozzá. Az a hajó már elment, túl nagy volt a csalódás. Érdekes hogy lelkileg ennyire benneragadtam miközben már nem tudnám elképzelni magam mellette.

2021. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szétszakadt a szívem, mikor a nagy szerelmem lényegében kirakott. 2 évig egyedül szenvedtem, akkor azt mondtam, elég volt, összejöttem egy rokonszenvessel, nem fogjátok elhinni, de kiderült, hogy bolond. de ám lassan derült ki. Őutána is kikészültem, akkor próbálkoztam egy harmadikkal, az meg egy tragédia minden szempontból. Egyre rosszabb lett minden kapcsolatom a nagy szakítás után. Most már többé senkit sem akarok.
2021. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6-os, na ettől félek én is....mert így nem tudod azt az igazi felhőtlen nagy szerelmet megélni azzal sem, akivel éppen vagy. És ugye már a másikkal sem.
2021. ápr. 12. 20:26
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig voltam együtt egy lánnyal, már azt tervezgettem hogy megkérem a kezét. Látszólag minden rendben volt köztünk, boldogok voltunk együtt. Aztán a semmiből előkerült egy pasi, aki pontosan olyan volt külsőre, amilyenről kislánykora óta álmodik, mindenben az abszolút ideálja. Miután kiderült hogy a pasi szeretne is valamit, egy héten belül vége lett a korábban boldognak és biztonságosnak hitt kapcsolatunknak. Már 3 év telt el azóta, de egyszerűen nem megy újra bízni senkiben. Valami eltört bennem. Próbálok a karrieremnek, barátaimnak élni. Vágynék kapcsolatra, de félek belemenni. Nem akarok senkit annak kitenni hogy úgy legyek vele hogy nem bízom benne.
2021. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

A folytonos csalódások miatt a teljes női nemből kiábrándultam... Ha valaki közeledni próbál - akárhogy is néz ki, akármilyen kedves - lerázom, és kitörlöm örökké az életemből.

Inkább egyedül pusztulok el, minthogy megint tönkretegyen egy nő!

Mégegy csalódást nem bírnék ki! Kinyírnám magam, az ezer százalék...

2021. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!