Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők párkeresési szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők párkeresési szokásai változtak meg ennyire az elmúlt 10 évben vagy mindig ennyire felszínesek voltak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 08:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

9


Én csupán kérdeztem, hogy megváltozott a párkeresési szokásuk vagy sem.

2022. júl. 18. 10:35
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Olyan téren igen, hogy ma már nem kell egy nőnek egy férfi, hogy "igazán nő" lehessen, ezért nem sieti el senki annyira a párkeresést, inkább tovább válogatnak, minthogy rossz kapcsolatba keveredjenek.
2022. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
88%
A nők felszínesek, ja, mikor a pasik csorgatják a nyálukat insta macákra, 10-20 évvel fiatalabb nőkre.
2022. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13-as na ezaz, volt lehetőségem olyan férfihoz, aki konkrétan azt mondta, ha levágom rövidre a hajam (vállig érőre), akkor vége :D, és tényleg a nők felszínesek.
2022. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is a jóképű, jómódú pasik voltak a legkelendőbbek. Mi ebben a meglepő?A lnyeg nem változott ezer éve.
2022. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
14# Igen, nekünk is lehetnek igényeink.
2022. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
16# Persze, hogy lehetnek, de ennyire felszínesek? ha már a felszínességnél tartunk.
2022. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Angol nyelvterületeken például a név is hátrány. Kutatások alapján akit Stevenek, Bennek vagy Barrynak hívnak annak egy életben kevesebb randi jön össze.


A Maxnek, Davidnek meg Bradnak pedig átlagon felüli randi jön össze.


Nesze neked női felszínesség.

2022. júl. 18. 13:37
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem társadalmi szinten az égvilágon nem változott ilyen téren semmi az elmúlt 10 évben.


A saját magam részéről annyit tudok mondani, hogy már 10 évvel ezelőtt is ugyanezeket a panaszokat hallgattam egyes férfiak részéről, hogy a nők ilyen meg olyan felszínesek, és ugyanúgy erőszakoskodtak, hogy konkrétan én is "esélyt kellene adjak".

Annyi a különbség, hogy 10-12 éve még naiv kislány voltam fejben, és nagyon megsértett, ha felszínesnek lettem nevezve, és tényleg volt rá példa, hogy esélyt próbáltam adni olyannak, akivel jól el tudtam beszélgetni, de nem vonzott szexuálisan, nem tetszett, mint férfi.

Utána pedig hirtelen elegem lett, és soha többé nem tettem ilyet, hanem elkezdtem csak olyanokkal ismerkedni, akik tetszenek külsőre is. Nem érdekelt többé, hogy mennyire vagyok felszínesnek, szemétnek, mocsoknak, elkényeztetettnek nevezve, meg se mozdultam már ezekre a "kritikákra". Így lett egészséges párkapcsolatom, ahol testileg és lelkileg is passzolunk.


Mára pedig már egyenesen undorodom azoktól, akik akár egy büdös szót is mernek szólni arra, hogy ha egy nő külsőre is neki tetsző párt akar. Megvetem az ilyen embereket, akik fel merik ezt róni és felszínesnek nevezik ilyenkor a nőt (azzal általában semmi gondjuk nincs, ha a férfinak evidens, hogy olyan nőnél kezdeményez, aki tetszik neki ugye).

Alapvető, hogy az a kiindulópont egy párkapcsolathoz, hogy megtetszik a másik, ezt már az óvodások is tudják. A lelkiek ezután következnek azoknál, akik tartós kapcsolatot és tényleges lelki társat is keresnek.

Aki ezt nem fogja fel, az gyakorlatilag azt szeretné, hogy a nő szexuális vonzalom nélkül tegye szét a lábát, ami szerintem undorító elvárás.

Nem fog senki sem ahhoz vonzódni, hogy xyka milyen rohadt rendes (szerinte).

2022. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

19


“ Nem fog senki sem ahhoz vonzódni, hogy xyka milyen rohadt rendes (szerinte).”


Oké tegyük fel, hogy ez érthető.


De azt sem várhatják el, hogy szó nélkül végignézzük amikor ugyanaz a néhány srác tetszetős csak.


Ha az ízlések megoszlanának, kutya nem szólna semmit. De minden nőneknugyanaz az ízlése!


Na ezért már jogosan szólunk!

2022. júl. 18. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!