Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők párkeresési szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők párkeresési szokásai változtak meg ennyire az elmúlt 10 évben vagy mindig ennyire felszínesek voltak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 08:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ugyanaz az ízlése minden nőnek ilyen téren, ki ne szeretné a helyes, intelligens, magára adó férfiakat?

A férfiaknál talán nem így van? furcsállnám, ha más lenne a helyzet..., az a baj a férfiak emellett még általában saját magukat is sokkal magasabbra értékelik mint ami, és rettentő bunkóan tudnak viselkedni egy nővel, ha az nem felel meg a számára előírt elvárásoknak.

2022. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

"De azt sem várhatják el, hogy szó nélkül végignézzük amikor ugyanaz a néhány srác tetszetős csak."


Azt sem várhatja el senki, hogy ne könyököljek bele tiszta erővel a szájába, vagy ne kerüljön elő a paprikaspray ha a "nem szó nélkül végignézés" engem, vagy a privát szférámat sértő módon nyilvánul meg.


"Ha az ízlések megoszlanának, kutya nem szólna semmit. De minden nőneknugyanaz az ízlése!"


Nem tapasztalom, hogy minden nőnek ugyanaz lenne az ízlése.

Vannak nők, akik szerint a párom béna vagy átlagos, és vannak, akiknek meg tetszik.

Vannak férfi típusok, akikért nők milliói rajonganak, nekem meg nem tetszenek.

Pl. Justin Timberlake, Jason Momoa, Vin Diesel - mind3 különböző férfitípust testesít meg, de nekem egyik sem tetszik.


De még ha igaz is lenne, akkor sem érdekelne. Engem már csak a saját életem érdekel (ebben a témában legalábbis), és nem fogok változtatni azon, hogy csak olyan férfit engedek a testembe és az életembe, akit szívből akarok. Nem érdekel, hogy mit reklamáltok és okoskodtok össze.

2022. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

22


“ Azt sem várhatja el senki, hogy ne könyököljek bele tiszta erővel a szájába, vagy ne kerüljön elő a paprikaspray ha a "nem szó nélkül végignézés" engem, vagy a privát szférámat sértő módon nyilvánul meg.”


Például van képe odamenni hozzád?


“ Vannak nők, akik szerint a párom béna vagy átlagos, és vannak, akiknek meg tetszik.”


Úristen, ti nők ezt tényleg kibeszélitek? Akkor igaz a mondás, miszerint a nő barátnőinek sem árt tetszeni ha meg akarsz nyerni egy nőt. Mi férfiak egymással szembeni tiszteletből nem mondunk véleményt egymás nőjéről. De más az etikett a nőknél úgy fest.


“ Pl. Justin Timberlake, Jason Momoa, Vin Diesel - mind3 különböző férfitípust testesít meg, de nekem egyik sem tetszik.”


És még nincsenek elszállva a női igények…

2022. júl. 18. 14:36
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen mi nők kibeszéljük, mert őszinték vagyunk egymással, ez szerintem egy elég alap dolog, nem fog semmiben befolyásolni ha a barátnőimnek nem tetszik a barátom, de ez is bizonyítja, hogy nem vagyunk ugyanolyanok.


22-es hozzászóló egyértelműen azért ezeket a férfiakat hozta fel példának mert mindenki ismeri őket és pont beleesnek abba a kategóriába, mely szerint minden nőnek vonzónak kellene őket találnia, az eddigi felépített logika alapján, de nem, ez nem így van.

2022. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

"Például van képe odamenni hozzád?"


Az nem baj, ha odajön.

De ha udvariasan megmondom, hogy van párom, ezért nem fogok vele ismerkedni, akkor tűnjön el.

Akkor is tűnjön el, ha szingli nő nem akar vele ismerkedni.

Semmi baj azzal, ha odamegy ismerkedni, csak fogja fel a nemet, és ne kezdjen el pattogni. Ja, meg ne kezdje el erőszakosan magyarázni, hogy a másik igenis az ő szintje, így mit képzel, hogy nemet mert mondani.


"Úristen, ti nők ezt tényleg kibeszélitek? "


Hol írtam, hogy kibeszéltem bárkivel is?


"Akkor igaz a mondás, miszerint a nő barátnőinek sem árt tetszeni ha meg akarsz nyerni egy nőt."


Az én szavaimat nem fogod te itt kiforgatni, ne is próbálkozz a továbbiakban.

Semmi sem érdekel kevésbé, mint az, hogy a barátnőimnek tetszik-e a párom.

Alapból alig vannak barátnőim.


" Mi férfiak egymással szembeni tiszteletből nem mondunk véleményt egymás nőjéről"


Az én barátnőim sem tették, csak te találtad ki.

Amúgy meg nem igaz, amit írsz. Nem nemtől függ, hogy ilyenbe belemennek-e, vagy nem, hanem egyének, kultúrkör, szokások.

Komolyan azt akarod te itt beadni, hogy nincs olyan jelenség, hogy férfiak kibeszélik egymás között a barátnőiket? :D


"És még nincsenek elszállva a női igények…"


Attól lennének elszállva az igényeim, hogy nem tetszik minden férfi, akinek van széles női rajongótábora?

Másik millió meg tetszik.

2022. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

24


“ Igen mi nők kibeszéljük, mert őszinték vagyunk egymással, ez szerintem egy elég alap dolog, nem fog semmiben befolyásolni ha a barátnőimnek nem tetszik a barátom, de ez is bizonyítja, hogy nem vagyunk ugyanolyanok.”


Nem az őszinteség, de mi a fhasz értelme van annak, hogy tudod a barátnőd bénának tartja a pasid? Ez valami őszinteség fetisizmus? Bezzeg a hány pasit szoptál le kérdéskor nem vagytok ennyire őszinték!


“ 22-es hozzászóló egyértelműen azért ezeket a férfiakat hozta fel példának mert mindenki ismeri őket és pont beleesnek abba a kategóriába, mely szerint minden nőnek vonzónak kellene őket találnia, az eddigi felépített logika alapján, de nem, ez nem így van.”


De miért kellene mindenkinek vonzónak találnia őket? Nem azért mert minden nő vonzónak találja őket? És emiatt nem hiszem el, hogy elküldenénk Jason Momoat?


Szerinted Jason Momoa ugyanannyi nőnek tetszik mint Gyuri a gyártósorról?

2022. júl. 18. 14:45
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
NINCS olyan férfi, akit MINDEN nő vonzódnak talál. De ez nem azt jelenti, hogy attól, hogy nekem, meg x db másik nőnek nem az esete Jason Momoa, több nőnek bejön "Gyuri a gyártósorról" (akiről egyébként semmi infonk nincs :D).
2022. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ezen már csak nevetni tudok komolyan, a kérdező figyelembe sem szeretné venni, hogy mit írnak mások. Incelnek tetszik lenni? mert akkor lehetett volna azzal kezdeni, nem veszekedni.
2022. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

“ nem fog semmiben befolyásolni ha a barátnőimnek nem tetszik a barátom, de ez is bizonyítja, hogy nem vagyunk ugyanolyanok.”


Igen, titeket nőket nem befolyásol az, hogy egy pasi hány nőnek tetszik. :D Ezért van az, ha egy átlag pasi egyedül megy le egy helyre egy nő sem néz rá, ha egy-egy lány van két oldalán akkor meg igen :D

2022. júl. 18. 14:52
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Leszrom, mit írsz. ENGEM nem érdekel, hány másik nőnek tetszik egy pasi, ha számomra helyes, nekem vonzó. Magamról beszéltem. Ha a fejed tetejére állsz itt, engem akkor sem érdekel.
2022. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!