Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoltam volna hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoltam volna hogy ez lesz belőle. Hatalmas lelkiismeret furdalásom van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátom 23, és több mint négy évig voltunk együtt. Anyám mindig ellenezte a kapcsolatunkat, mert szerinte nem egy súlycsoport vagyunk, és miért nem keres inkább egy "rangjának megfelelő lányt". Őket felveti a pénz, minket nem, anyának meg biztos nem estek jól olyan dolgok, hogy mondjuk tőle több cuccot kaptam meg több helyre mentünk nyaralni, de hiába mondtam neki hogy ezzel ne törődjön, meg hát egyszer úgyis "kirepülök", csak ez volt a legnagyobb baja, és általában ahol tudott keresztbe is tett nekünk. Aztán idővel belenyugodott, mondhatni hogy a barátomat is megszerette, pont akkorra körülbelül, amikor már nem volt olyan felhőtlen a kapcsolatunk.Tegnap délután szakítottam vele, mert olyat tett amit nem nagyon tűrök el, és ő is pontosan tudja. Amikor mondtam neki hogy tudom, először nevetett, aztán annyit mondott hogy nem gondolta volna hogy meg fogom tudni. Amikor meg szakítottam vele kicsit ledöbbent, talán nem is vette komolyan, aztán hazament. Felhívott utána nem sokkal hogy akkor most mi van. Mondtam neki hogy szerintem elég világosan fogalmaztam...Lehet hogy akkor jutott el a tudatáig, de a falhoz csapta a telefont, már ahogy ismerem, meg amit hallottam. Húga meg este 10 fele hívott fel, hogy olyan mint egy vadállat, aki hozzászól annak nekimegy, öccsének is, mindenkivel üvöltözik és már a fél szobáját szétverte. Majd visszahívott reggel fél 6 fele, hogy nincs-e nálam,mert a kirohanása után nem sokkal elment kocsival, és azóta nem ment haza. Igazából hatalmas lelkiismeret furdalásom van, nem tudom pontosan miért, hiszen tudta hogy mit viselek el és mit nem,és nem tudom, mit csináljak? Beszéljek vele majd ha esetleg előkerül, vagy mit tegyek? Előre is köszönöm!
2011. febr. 2. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagy az Isten állatkertje... :D
2011. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mondd meg neki,hogy kösse fel magát.
2011. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Esetleg normális válaszokat kérhetnék?

De köszönöm szépen mind a kettőtöknek!

2011. febr. 2. 09:55
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Hagy a francba, ez egy idegbeteg ember, nekem is volt egy ilyen barátom 2,5 évig, nem mertemelhagyni, mert féltem hogy agyonver, majd mikor ő hagyott el megkönnyebbültem, azóta is könyörgi magát vissza, de már nem félek nemet mondani, mert nem tartozok hozzá. Ne foglalkozz vele, ezek mindenre képesek.
2011. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális választ itt? :D Ahhoz normális emberek kellenének. Na azért megkísérlem. Itt történt valami, ami a szakításhoz vezetett. Ez a valami az ő hibájából történt, amit te szakítással honoráltál. Valószínűleg jogosan tetted, úgy érezted, hogy ez már nem fér bele egy kapcsolatba. Onnantól hogy ő mit tesz, nem a te dolgod. Törjön-zúzzon, lépjen le 10 évre, furikázzon a városban dúlva-fúlva, magának köszönheti a dolgot.
2011. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magáért felelős. Te a saját tetteidért, ő azért, amit ő tesz. Jogod van szakítani, okkal is és ok nélkül is: ha olyat tesz, ami zavar, akkor is, de akkor is, ha semmi rosszat nem tesz, de már valamiért nem akarsz vele lenni.

Ha eldöntötted, hogy a szakítás végleges, szükségtelen bármit is mondani neki.

Nem kell semmilyen lelkiismeret-furdalásodnak lenni.

2011. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Fel kellene hívnod, hogy mi történt, jól van-e, mert hallottad, hogy mi történt vele, hogy "megvadult". Lehet, hogy nagyon sajnálja, hogy szakítottatok, ha már ennyire kiborult. Esetleg nem tudnál adni neki mégegy esélyt? Nem tudom mit tehetett, ami miatt szakítottatok, de ezek szerint tényleg megbánta már. Ez persze az én véleményem. :)

19/L

2011. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nehogy már neked legyen bűntudatot. Ahogy a szakítást fogadta, tőlem fogsor nélkül távozott volna.
2011. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez az agresszió egyébként egy hatalmas érv a döntésed igazolására.
2011. febr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen embernek nem adunk "még egy esélyt!"


Örülj neki, hogy megszabadultál tőle, és ha adsz neki még egy esélyt, akkor hidd el, nagyon megszívtad. újra és újra hülyét fog csinálni belőled, hiszen látja, hogy bármit megtehet, mert az utolsó után is lehetne adni neki még egy esélyt "hiszen mennyire megbánta!"


És az ilyenekből lesznek a bántalmazott, félig agyonvert nők, akik lila, duzzanatos arccal is mosolyognak, hogy de hát annyira megbánta...


Legyél kemény, és ne engedd vissza. Nem lesz egyszerű, mert gyanítom az összes lehetséges eszközt beveti, de te annál jobban állj ellent: mert nem lesz menekvésed.


Most láthatod az igazi arcát: ha majd együtt éltek, és valami nem tetszik, ugyanígy fog törni-zúzni, és üvöltözni veled.


Lehet, hogy azt mondaná, hogy nem, de végül te lennél a vörös kendő, akire fúj, és leveri rajta a dühét...


Ilyen embert kasztrálni kéne, nem megbocsátani neki.

2011. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!