Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társ vagy boldogság? Járhat-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társ vagy boldogság? Járhat-e együtt a kettő? N

Figyelt kérdés

Én mindig azt tapasztaltam a kapcsolataimban, hogy vagy társat találtam az életben de boldog nem voltam a másikkal, vagy boldog voltam de nem volt társam az életben. Egyetlen kapcsolatomban voltam boldog hosszútávon, a többivel csak a kezdeti szakaszban. Olyan mintha ez nem járna együtt. Ugyan úgy mint a hármas egység ( jól néz ki, okos, normális) tulajdonságok közül csak egy vagy kettő jön össze általában, de mindhárom nem. Volt olyan férfi az életemben aki jól nézett ki, buta volt de legalább normális, volt olyan aki csak jól nézett ki, volt olyan aki jól nézett ki, okos is volt, de nem mindig volt normális, és volt olyan is aki okos volt és normális, de külsőre nem volt adonisz.


A mindennapi életben az embernek társra van szüksége, akivel mindent megoszthat, kölcsönösen vállalják a feladatokat, segítik egymást ahol tudják, de egyben boldognak is kellene lennie a másikkal. Választani kell? Más is van aki így fogta ki?


2022. júl. 19. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Járhat. Csak meg kell találni a megfelelő társat
2022. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nagyon kevés emberrel kompatibilis. Ez van. Nem kell belemenni olyan kapcsolatba, ahol már az elején nem tetszik ez meg az, mert közben elveszi az időt mástól. De a legfontosabb ahhoz, hogy hozzád illő társat találj, hogy ismerd önmagad. Te milyen vagy? Bárki szerint elég okos, szép és normális? :)

A másik tapasztalatom, hogy abból lesz tartós kapcsolat, ahol egymás legjobb barátai is tudtok lenni és közösek az életcélok. Persze nagyon fontos a testi vonzalom is, de ha nem látod tőle, ki is a másik, akkor jön az, hogy a rózsaszín köd után rájössz, az illető egyáltalán nem az, akit beleképzeltél.

Szerintem ma nincs úgy szüksége a nőknek társra, el tudják tartani magukat, ki tudnak hívni szerelőt, simán felnevelnek pár gyereket is, ha apuka lelép... Ha besokalltál, kicsit engedd el és tarts szünetet. Néha ilyenkor jön magától. Mert persze ketten könnyebb és az ember társas lény, szeretné megosztani az életét valakivel. Szóval annál alább ne add, hogy olyat válassz, akivel harmonikusan, otthonosan érzed magad, egy húron tudtok pendülni. De fogadd el, hogy nem nő minden bokorban, mert te is egyedi vagy és igen, több olyan lehet, akivel csak barátság lenne vagy csak kémia vagy megvan mindkettő, csak az életcélok nagyon nem egyeznek.

2022. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Járhat egyben. Én boldog vagyok a társammal.
2022. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

És TE milyen vagy? Te mindhárom feltételnek eleget teszel?

Könnyű mindig mindent a másikban keresni, de vajon mi azok vagyunk-e, akire a másik fél vágyik? Senki sem tökéletes, ha nagyon ragaszkodsz ezekhez a tujaldonságokhoz, akkor folyamatosan pofára fogsz esni. Nem lehet mindent kimaxolni, valamelyik tulajdonság nagy valószínűséggel csorbulni fog. Nekem is vannak hiányosságaim, viszont nincsenek is irreális elvárásaim a másikkal szemben, legfeljebb olyanok, amilyeneket én magam is "teljesítek".

2022. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. folyt: járhat együtt, persze. Tényleg nincs mit ezen bonyolítani - meg kell találni a megfelelő társat.
2022. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!