Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem abból, hog mindenki boldog?

Figyelt kérdés
Mindenki elvan, teszi ki a jobbnál jobb dolgokat a netre. Én meg csak vegetálok

2022. márc. 25. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyere le a közösségi médiáról....
2022. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem is. Most különösen. Van egy nős férfi, akivel "rákattantunk egymásra" kicsit, de nem fog történni semmi, ez 100%, és így nagyon fáj ez az incselkedés. Ugyanakkor ha még ez sem lenne, akkor csak a nagy semmi maradna, mert az egyedülálló férfiakat nem érdeklem, legalábbis a normálisabbakat. És igen, mindenki más körülöttem éli világát, kinek mire van igénye (laza kapcsolat, komoly, házasság, gyerek, szeretősdi, bármi), az összejön viszonylag simán, különösebb erőlködés és erőltetés nélkül. Nagyon utálom már nézni, és nem csak online látom, úgyhogy szart sem érek a fióktörléssel...
2022. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazo kapcsolatban vagyok. Kb lesz.rom mások vigyorát boldogságát, a legkisebb bajom mások élete. A legutolsó az, hogy mások élete érdekeljen.

Az enyém érdekel.

2022. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a saját életemből van elegem.

30 év alatt egy férfinek se feleltem meg.

Pedig voltam olyan hülye, hogy mindig 100%-ot próbáltam nyújtani.

Megkönnyebbülnék ha kiderülne, hogy gyógyíthatatlan betegségem van.

2022. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogtalan vagyok, de más boldogtalanságától nem érzem jobban magam.
2022. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól még h valaki kiteszi a "jobbnál jobb dolgokat a netre", nem biztos, h a valóságban is így van. Az csak egy kép. Ezt már József Attila is megfogalmazta: "Az igazat mondd, ne csak a valódit" Pedig akkor nem is volt insta, azóta csak rosszabb a helyzet.


Szálj le a netről és éljél. És ne nézz (irigyelj) másokat. Attól neked nem lesz jobb.

2022. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnépszerűbb évfolyamtársam, azaz aki a legnépszerűbben tűnt, mert hangos, folyamatosan ráerőszakolta magát másokra, hízelgett az oktatóknak, engem folyamatosan elnyomott (ha valakivel barátkoztam rászállt és próbálta elmarni)...egyszer részegen bevallotta, hogy k-rva magányos és nagyon rosszul érzi magát a bőrében.

Azóta ugyanazt csinálja, csak én már tudom mi a valóság. Ja és előttem folyamatosan zavarban van, gondolom, mert kiöntötte a lelkét.

2022. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok és a legtöbb ilyen ordítóan látszat boldogság, faszaság sokszor rengeteg problémát és gyötrődést rejt.
2022. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozás helyett menj el önkénteskedni a menekültekhez. Egyből nem azzal foglalkozni, hogy ki milyen kiratak-dolgokat pakol fel a netre.
2022. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!