Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán van még esélyem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán van még esélyem, vagy csak barátok lehetünk, esetleg azok se?

Figyelt kérdés

1 hónapig voltam együtt egy fiúval, és máig nem értem hogy miért szakított velem egyik napról a másikra.Én 15 ő 19 voltam, és folyton bizonygatta, hogy mennyire szeret, közeli kapcsolatunk volt, bár érettségizett, először azt hittem, hogy amiatt, és érettségi után újra visszakapom.De aztán csúnyán összevesztünk, mert kerülte a barátait, meg mindenki mást is, és nála fiatalabb emberekkel kezdett lógni, és aggódtunk érte, és erre ő berágott.Azt mondta, hogy azért nem lóg a barátaival mert rám emlékeztetik.

Azóta eltelt 4 hónap, nem beszéltünk semmi, de én bocsánatot kértem tőle e-mailben.Nem merem újra felhozni a témát, de még reménykedem.Szerintetek lehet valami még ebből, vagy felejtsem el?Ő a nagy szerelmem, azóta is!Ő az a fajta fiú aki után nem fut mindenki, mert a belső tulajdonságai azok, amik hihetetlenül vonzóvá teszik!Szerintetek?

L15


2010. szept. 21. 20:29
 1/2 Nowan ***** válasza:
Minnél hamarabb felejtsd el.
2010. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dett93 válasza:
Nincs értelme reménykedned, szerintem, Ha eddig nem akart ujra összejönni veled akkor valószinű hogy már nem is akar! Felejtsd el, és keress más párt!
2010. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!