Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy sok ilyen kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de el kéne némi segítség!?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, mind2en egyedülállóak vagyunk, és valahogy szeretném megfogni, de csak msn en át tudunk néha beszélni, mégis hogy tegyem? Írnátok pl-kat? Sokat segítene. Nem szedtem még fel sose egy pasit se, csak mikor láttam h kezdeményez akkor adtam a jeleket, de most ez máshogy lenne, még így nem ismerjük egymást, csak néha váltottunk pár szót, mert nagyon ritkán futok bele és akkor is sietünk mind2en. Így marad az msn. Én 18 ő 19.
2010. szept. 21. 20:57
 1/2 Timi: ) ***** válasza:

Hát msn-en keresztül nehéz,de ha nincs más és te valóban akarod ezt a fiút,akkor mutass érdeklődést iránta,kérdezősködj hogyan telt a napja,te is írd le mi történt veled,aztán a többi jön magától,volt párkapcsolatairól ne érdeklődj,meg te se írj olyasmit,hogy pl.még soha nem szedtem fel senkit stb.Ami jól jön az a poén,egy vicces sztori ami veled megtörtént,amit elmesélsz neki,minél többet beszéltek annál több lesz a téma,de jeleket küldhetsz te is,akár bókkal is,hogy pl.olyan szép szemed van :)

a témába belelehet merülni,mert viszonozza a bókot valószínűleg és akkor tudsz már finoman érdeklődni,hogy tetszik e neked most valaki? stb.

Hát kb.ennyi jutott eszembe,sok sikert!

23/L

2010. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, hm sokat segített pedig ez alap dolgok lennének, csak kijöttem már a dolgokból úgy látszik. :D Ezer hála.
2010. szept. 22. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!