Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány írogatott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány írogatott, hogy meg akarja velem ünnepelni a születésnapom akkor akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Ma van, de csak péntekre beszéltük meg, hogy valahova el kell menni és inni kell rá.


Nem vagyunk különösebben barátok csak amolyan haverok.


Ez jelenthet többet?


2022. júl. 20. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem igen.
2022. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
0%
Igen, leitatod meghívatja magát minden szarra, párszor elmondja , hogy "happy b-day to juh" , majd leszív, mint a vákum :)
2022. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem.

En amikor mehbeszeltem egy sracval hogy megyek vele bulizni de mint haver eso barat alapon csak, en pasizom majd, ő csajozik, mindez ki volt jelentve, megbeszelve mégis nekiallt egesz buli alatt feltékenykedni, nem lehettem pasikkal, depresszioba esett, a szórakozohely közepen, semmi jokedv lazulás tánc hanem nezhettem a mogorva fejét, meg zsatolt azzal hogy otthagy egyedul(haza se tudtam volna menni mert masik város) ő lelép.

Még nekem kellett neki mgfelelnem, hogy nehogy utcan kelljen aludnom, legszívesebben agyonverettettem volna ehelyett nekem kellett mentegetőzni!, meg menni vele mint amikor apuka hazaráncigálja a gyerekét.

2022. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

*jav

Megbeszéltem egy sráccal hogy megyek vele bulizni de mint havwr barat vagy tesó


Nagy hiba volt..

2022. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!