Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A harmincas, negyvenes nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A harmincas, negyvenes nőket tényleg sokszor kidobják váratlanul egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Nemrég egy baráti beszélgetés során felmerült a téma, és többen is állították, hogy az a férfi, aki megteheti, 35-40 évesen már simán dobja a párját akkor is, ha évek óta együtt voltak. Egy fitt, jó passzban lévő negyvenhez közeli pasi azt látja, hogy még 5-10 év simán előtte van amikor válogathat, és ez alatt inkább huszonéves lányokkal akar együtt lenni, nem a párjával, aki már közel sem néz úgy ki, mint 5-10 éve. Megkomolyodni, családot alapítani főleg nem.


Ez tényleg jellemző forgatókönyv, mik a tapasztalatok? Ebben a korban a nőknek tényleg van okuk aggódni, hogy simán lecserélik őket fiatalabbra, szebbre?


2022. júl. 20. 16:53
 11/93 anonim ***** válasza:
72%

Mindig jót nevetek a gyakoris incelek teóriáin :)

Amúgy 32 éves nő vagyok,jelenleg 3 huszonéves srác csapja nekem a szelet, valamint egy harmincas. Erről ennyit.

2022. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
94%
Álmodik a nyomor :D
2022. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
93%

"aki már közel sem néz úgy ki, mint 5-10 éve."


Néha tükörbe kéne nézni.

2022. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
83%

30 éves nő vagyok, a párom 28. Külső terén most vagyok a csúcson, kb. 27-28 éves korom óta.

Nem nézem ki a páromból, hogy egyik napról a másikra kidobna engem, és lecserélne csak úgy (most vagyunk együtt 9 éve).

Ha megteszi, akkor annyit is ért.

Soha nem érdekeltek nálam 10+ évvel idősebb férfiak, most sem lenne esélye nálam egy 40-es férfinak. A saját korosztályom érdekel (+- 5 év).

Valamint nem tudnak úgy elhajítani és megalázni, hogy valaha is magamra engedjek olyan férfiakat/inceleket, akik régebben sem kellettek volna. Tudom, hogy ez nem kapcsolódik ide, de idebiggyesztem, ha esetleg mégis feljönne később a téma. :)

2022. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
83%

Azért akinek több az érzelmi intelligenciaja egy csótányénál az nem fogja eldobni a több éve szeretett társát, csak azert hogy legyen egy feszes s$ggű, lánya korabeli p.csája.


A jol kinéző, független (vagy gerinctelen) pasik azok lehet hogy felszedegetik a komplexusos csajokat, de igen ritkán tekintik őket társnak.

2022. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 A kérdező kommentje:

Nyilván a családalapítás sem célja mindenkinek. Annyiból egyébként érthető, hogy a nők tényleg a húszas éveik elején-közepén vannak a csúcson, onnantól kezdve meredek a lejtő, ezt ha a szeretet nem írja felül, akkor van baj.


[link]


Ez alapján például egy 25 éves lány és egy 40 éves férfi is lehet "ideális" pár.

2022. júl. 20. 17:27
 17/93 anonim ***** válasza:
91%
Nekem most pont hogy két negyvenes férfi ismerősömnek mondta egyik napról a másikra a nő, hogy viszlát. Mindkét esetben a nő ismerkedett meg egy másik sráccal, gyerekek vannak, közös ház stb.
2022. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
95%

"húszas éveik elején-közepén vannak a csúcson, onnantól kezdve meredek a lejtő"


Már említettem, hogy rám nem igaz. 30 vagyok, 27-28 éves korom körül lett már nőiesebb arcom, a 20-as éveim elején inkább tinilányos fejem volt, és még pattanásaim sem voltak.

Az alakom piszkafa volt, mostanra lett jó, mert 26 évesen kezdtem el sportolni. 10 kilóval vagyok több, mint 20 évesen, de még így is vékony kategória vagyok.


Milyen meredek lejtőt kellene érzékelni? Nem kezdtem el ráncosodni, egy centit sincs lejjebb a mellem, nem vagyok narancsbőrösebb, és ami a legfontosabb: fejben sem vagyok már olyan naiv, ostoba és tudatlan, mint a 20-as éveim elején.


Ha a párom hülyét kap egyszer csak, és elhagy, az az ő baja.

2022. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:

Kivételek persze lehetnek és biztos vannak is valameddig, de az összes erre vonatkozó kutatás szerint ha azt tekintjük, hogy nemek szerint ki kit talál legvonzóbbnak kor alapján, a nőknél a preferenciák követik a saját korukat, míg a férfiaknál.. Igencsak stagnál, és gyakorlatilag megáll 20-22-nél. Ilyen szempontból írtam, hogy nem meglepő, ha egy férfi olyan helyzetben van, akkor adott esetben lép, statisztikailag valószínű, hogy a többség is így tenne.


[link]


[link]

2022. júl. 20. 17:44
 20/93 anonim ***** válasza:
92%
A többség nem tenne így mert nem kizárólag egy 20 éves seggre van szükségük
2022. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!