Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Igaz, 20on évesek vagyunk már de azért remélem maradhat a kategóriába :D

Körülbelül pár hete ismertem meg egy srácot, egy közös barátom révén, és azóta néha így lógunk négyesben (barátnőm, barátja, a srác meg én) és akárhányszor találkozok vele valami brutálisan vonzódok hozzá. Ami főképp azért fura, mert nagyon nem az esetem, sosem gondoltam volna, hogy tetszene valaki hozzá hasonló, mégis most iránta úgy vonzódom mint szerintem még senki iránt, pedig nem egy kapcsolatom volt már. Néha ad olyan jeleket amiket nem tudok hova tenni, de alapvetően nem hinném, hogy tetszenék neki, bár ezt valószínűleg azért is gondolom, mert úgy érzem külsőre nem egy szinten vagyunk, és itt el is érkezünk a problémához. Ő elég népszerű a nők körében mert elég jól néz ki, és hát én sem vagyok csúnya, sőt mondják hogy az arcom kifejezetten szép, viszont sajnos genetikailag nagyon széles csipőm és nagy fenekem van, és emiatt mindig kevesebbnek érzem magam másoknál, pedig amúgy nem vagyok kövér, de mégis ez nagyon zavar. De sajnos mindig is ilyen volt az alkatom. És nagyon rossz, mert akárhányszor látom nagyon durván odavagyok érte, de emiatt úgy érzem sose tetszenék neki, és nem merek lépni. Viszont, kerülni se szeretném, mert akkor a barátnőmékkel is kevesebbet lógnék és sok bulibol kimaradnek🫤


2022. júl. 23. 03:59
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem véletlenül alakultak ezek az összejövetelek négyes felállásban. Szerintem ha bejönnél neki már kezdeményezett volna nálad.
2022. júl. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azert olyan sokat nem talalkoztunk meg egyebkent (kb 3-4 alkalommal nem emlekszem pontosan) es mindketten eleg nehezen megnyilo tipusok vagyunk, most az utolso alkalommal mar sokat beszelgettunk meg volt egy ketto furcsa dolog, de lehet hogy igazad lehet :)
2022. júl. 23. 08:07
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent nem tudom mit ertesz azon, hogy az osszejovetelek nem veletlen alakultak 4-es felallasban, ennek igazabol annyi a sztorija, hogy a ket srac nagyon kozeli baratok, meg mi is a lannyal, es mas nincs mar akit hívnánk a tarsasagba😅
2022. júl. 23. 08:12
 4/4 Rodi91 ***** válasza:
100%

Elég sok pasi pont az ilyen széles csípőjű, "fenekes" lányokra, bukik, ha nem jön össze valami ezzel a sráccal, ezen akkor se aggódj. Nekem is hasonló az alakom, mondjuk én elég magas is vagyok, és viszonylag vékony, de a barátom imádja a fenekemet, és többeknek tetszett már előtte is.😉


30N

2022. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!